Humanlink Estonia OÜ

Parimad jae- ning hulgikaubanduse tööjõudu optimeerivad lahendused Baltikumis ja Soomes.

15 Jun, 2019
Pakume lisatööd hommikuinimestele. Alustame hommikul 6:30 ja tööpäeva kestus on orienteeruvalt 4 - 5 tundi.  Võimalik valida Rocca Al Mare Prisma, Haabersti Rimi ja Ehitajate tee XXX Maxima kaupluste vahel. Töötada saab nii nädalavahetustel kui nädala sees. Päevad ja nende arvu saate ise valida. Kui teil on muid tegemisi, aga natuke tahaks ikkagi teenida, võite tööl käia kasvõi 1 päev nädalas. TÖÖPÄEVAD VALITE ISE!  Kuna tööd teeme hommikuti, siis pärastlõunal võite puhata, olla sõprade või perega, teha muud tööd, käia koolis või teha sporti.  Töötamise ajavahemik orienteeruvalt 6.30 - 12.00. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest.  Meie töö sobib eriti hästi üliõpilastele, sportlastele või pensionilisa teenivatele inimestele! Töö sisuks on kaupade müügisaali toomine, -laiali jaotamine, -riiulitele paigutamine, riiulite korrastamine, prahi ja jääkide kokku korjamine ning laoruumi korrashoid. Vaata lisa Facebookis - Humanlink Baltic Eesti või lingilt: https://www.facebook.com/Humanlink-Baltic-Eesti-706741319469878 Lisaküsimuste korral saab meiega ühendust e-maili teel cv(ät)humanlink.ee või +37253850150
Humanlink Estonia OÜ Haabersti, Tallinn, Estonia Osalise ajaga - Part Time
15 Jun, 2019
€4.00 - €5.00 tunnis
Pakume pikaajalist lisatöö võimalust hommikupoolikutel Sakus Rimi kaupluses kaubapaigutajatena. Kombineeri tööpäevad ja graafikud eraelu, teise töö või kooliga! Töö sisuks on kaupade laost saali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile. Pakume tööd üle Tallinna ja Harjumaa paljudes erinevates kauplustes. Töötamise ajavahemik orienteeruvalt 6:30 - 12:30. NB! Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest. Kuna töö on hommikuti, sobib see ka üliõpilastele! Võimalus valida endale sobivaid tööpäevi, teenida lisaraha kooli või teise töö kõrvalt ja käia tööl kasvõi ainult üks päev nädalas. Tööpäevad Sakus K ja R. Võimalus valida ka tööpäevi teistes meie klientide kauplustes üle Tallinna.
Humanlink Estonia OÜ Saku, Harju County, Estonia Osalise ajaga - Part Time
13 Jun, 2019
€4.00 - €5.00 tunnis
Seoses töömahu suurenemisega otsime lisatööjõudu Lasnamäe piirkonda Smuuli Maxima kauplusesse. Töö sisuks on kaupade laost müügisaali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile.  Tööpäevad alavad 6.30 ning kestavad 4-6h*. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest  Kuna pakume osalise ajaga töötamise võimalust, siis oma töögraafiku koostate ise ehk siis valite endale sobivad tööpäevad. Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus. Armastab liikuda ja oskab hinnata meeskonnatööd. Omab tervisetõendit. Räägib suhtlustasandil eesti keelt. Vanust al.16 a. Ettevõte pakub väga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest! Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas! Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt. Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks. Kombineeri töögraafikud eraelu, teise töö või kooliga ning liitu meie toreda ja tööka meeskonnaga!
Humanlink Estonia OÜ Lasnamäe, Tallinn, Estonia Osalise ajaga - Part Time
29 May, 2019
Seoses töömahu suurenemisega otsime lisatööjõudu Lasnamäe piirkonda Linnamäe kauplusesse. Töö sisuks on kaupade laost müügisaali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile.  Tööpäevad alavad 6.30 ning kestavad 4-6h*. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest  Kuna pakume osalise ajaga töötamise võimalust, siis oma töögraafiku koostate ise ehk siis valite endale sobivad tööpäevad. Ettevõte pakub v äga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest! Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas! Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt. Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks. Kombineeri töögraafikud eraelu, teise töö või kooliga ning liitu meie toreda ja tööka meeskonnaga!
Humanlink Estonia OÜ Lasnamäe, Tallinn, Estonia Osalise ajaga - Part Time