AS Signaal TM

1973. aastal asutatud liikluskorraldusettevõte AS Signaal TM on Eesti üks suurimaid liikluskorraldusteenuseid pakkuvaid äriühinguid.

20 May, 2019
€1,600 kuus
Põhilised tööülesanded on igapäevaste tööde juhtimine fooriehituse objektidel, tööde planeerimine, suhtlemine koostööpartneritega ning vajaliku dokumentatsiooni vormistamine. Ootame kandideerima, kui: sul on elektritööde, teede- või tsiviilehituse alane eriharidus; oled varasema töökogemusega eelmainitud valdkondades; oled kursis tegevusvaldkonna seadusandluse, normida ja nõuetega; oskad juhtida inimesi ning planeerida tööprotsesse; oskad eesti keelt ning vene keelt vähemalt suhtlustasemel; oled hea suhtleja, kohusetundlik ja täpne. Pakume vaheldusrikast ja stabiilset tööd sõbralikus kollektiivis, ametiautot ning vajadusel erialaseid täiendkoolitusi. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 31.05.2019 aadressile signaal@signaal.ee Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.
AS Signaal TM Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
11 May, 2019
€1,300 kuus
Pakume põhikohaga tööd vahetusgraafiku (s.h. öövahetused) alusel  autojuht - lukksepale.   Põhilised tööülesanded on: liikluskorraldusvahendite paigaldus, hooldus ja remonttööd   Vajalik:   vähemalt B kategooria juhiluba, eesti keele oskus suhtlustasandil.   Kasuks tuleb hea füüsiline vorm. Väljaõpe kohapeal.   CV palume saata signaal@signaal.ee . Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.
AS Signaal TM Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time