Online Counter
AstraStar OÜ

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.

Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.

Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.

27 May, 2020
Otsime oma koostööpartnerile autovaruosade müügijuhti. Tööks on tuntud Saksa autovaruosa brändi müügi edendamine Eestis ja Baltikumis. Eettevõttel on  esindus ja ladu Eestis ning hästi toimiv lao-  ja klienditeenindustiim. Peamised tööülesanded: - koostöö arendamine olemasolevate klientidega, - uute klientide leidmine, - toodete sortimendi valiku arendamine, - varuosade turu kaardistamine ja pidev jälgimine, - hinnastrateegia kujundamine, - osalemine ettvõtte turundusstrateegia arendamisel.
AstraStar OÜ Tallinn, Estonia Täisajaga
26 May, 2020
€1,200 - €1,500 kuus
Laojuhi / toomise meistrina vastutad sa detailide ja materjalide lao korrashoiu eest, toimetad kaupa laost toomisse, osaled inventuurides ja väikese tootmisüksuse igapäevases juhtimises.  
AstraStar OÜ Tallinn, Mustamäe tee Täisajaga
20 May, 2020
€11.00 - €12.00 tunnis
Tööks on pehmemööbli tootmise erinevad tööd, kattemadratsite, diivanikatete samuti tekkide õmblemine. Töö on täistööajaga töö kahes vahetuses (hommikune ja õhtune vahetus). Pakume tehase läheduses majutust, kuukuluga 150 eurot (oma magamistuba ja jagatud olmeruumid).
AstraStar OÜ Kauhava, Finland Täisajaga
20 May, 2020
€16.00 tunnis
Erinevatel objektidel tänavakivi paigaldustööd. Asukohad peamiselt Jyväskylä ümbruses. Majutus organiseeritud
AstraStar OÜ Soome Täisajaga
19 May, 2020
€1,700 - €2,500 kuus
Sinu tööks on erinevate aknakatete (ruleeod, ribikardinad, markiisid) aktiivne müük Eestis nii era- kui äriklientidele. Täiendav info telefonil 5088852 või e- maililt vaino.talli@astrastar.ee
AstraStar OÜ Tallinn, Mustamäe Täisajaga
12 May, 2020
€16.00 - €18.00 tunnis
Pakume Soomes erinevaid töökohti keevitajatele, CNC operaatoritele ja muudele metallitööstuse kogemusega spetsialistidele. Töökohad asuvad erinevates Soome linnades ning majutuse organiseerime. Sõlmime Soome töölepingu.
AstraStar OÜ Soome Täisajaga
12 May, 2020
€12.00 - €16.00 tunnis
Otsime kokkasid ja köögiabilisi Soome. Tööd tehakse Helsinki, Vantaa ja Espoo hotellirestoranides, lõunarestoranides ja suurköökides. Palk kokkadel 12 - 16 eur/h olenevalt oskustest ja töökogemusest. Köögiabilistel 10-12 eur/h bruto. Palgale lisanduvad Soome TES järgsed lisatasud. Saab teha nii suvetööd, kui ka kandidaadi sobivusel jätkub leping pikemalt. Tööleping Soome VMP firmaga, Soome palk ja Soome maksud. Firma aitab Soome paberite vormistamisel, hügieenipassi ja salmonellaproovi tegemisel. Vajadusel nõustame ka elukoha leidmisel, üür u 500 - 600 eur kuus. 
AstraStar OÜ Helsinki, Finland