Site Online Counter
Skip to main content
Tagasi

Pellenec OÜ

Tallinn, Estonia

ETTEVÕTTEST

Pellenec OÜ on 100% eestimaisel kapitalil rajanev ettevõte, mille põhitegevuseks on teede-ehitus, kaevetehnika ja ehitustehnika rentimine!
Ettevõtte äritegevuse olulisemaks aluseks on klientide usaldus ja eesmärgiks on saavutada nii tööde kvaliteedi kui ka teostuse osas 100% klientide rahulolu. Ühe edufaktorina nähakse investeeringuid tänapäevanõuetele vastavasse tehnikasse ja rahuloleva ning lojaalse meeskonna loomisse.

MISSIOON

Pellenec OÜ missiooniks on: vastavalt kliendi vajadusele pakkuda kindlat ja mugavat teenust parimate hindadega.

VISIOON

Ettevõtte visiooniks on: pakkuda oma klientidele usaldusväärset teenust, mis saavutatakse tänu paindlikkusele ja arenguvõimelisusele ning kogemustele.
Lähimas tulevikus kavatseb ettevõte kinnistada oma kohta pingelises konkurentsikeskkonnas ning saavutada tuntus töö kvaliteedi ja hinna suhtes.

Ettevõtte peamisteks võtmefaktoriteks on:

  1. täieliku teenusekomplekti pakkumine
  2. töö ulatusliku kliendisegmendiga;
  3. töö kliendiga, võimalusel ilma vahendajateta;
  4. soodne hinnatase;
  5. tänapäevale vastava tehnika olemasolu.

Ettevõtte äritegevuse olulisemaks aluseks on klientide usaldus ja eesmärgiks on saavutada nii tööde kvaliteedi kui ka teostuse osas 100% klientide rahulolu ning leida võimalusi ületada klientide ootusi pakutava osas. Ühe edufaktorina nähakse investeeringuid tänapäevanõuetele vastavasse tehnikasse ja rahuloleva ning lojaalse meeskonna loomisse, kes teevad oma tööd hingega ja hästi.

TUGEVUSED

  • tänapäevane tehnika – kaasaegne ja korralik tehnika tagab võimaluse tõrgeteta, kvaliteetse ja nõuetele vastava tulemuse;
  • usaldusväärne meeskond – juhtkonnaliikmete omavaheline koostöö toimib hästi ja konfliktideta. Meeskonnas valitseb usaldus ja erinevate töövaldkondade kogemused tagavad igakülgselt tõrgeteta töö;
  • usaldusväärsed koostööpartnerid – kelle alltöövõtjatena tegutsetakse ja nimetatud koostöö võimaldab saada tööd suurtel objektidel.