TV Play Home

TVPlay Home (endine Viasat) on suurim satelliit-digitelevisiooni pakkuja Baltikumis. TVPlay Home kuulub All Media Baltics (AMB) gruppi üheskoos digitaalse platvormiga TVPlay, TVPlay Premium (endine Viaplay), telekanalitega TV3, TV6, 3+, raadiojaamadega Star FM, Power Hit Radio ja Radio Volna, veebireklaami tootjaga SmartAd ja meediaettevõttega Buduaar Meedia. 

13 Jun, 2019
€2,000 kuus
Otsime oma Tartumaa meeskonda müügiinimesi. Sinu tööks on TV Play Home teenuste ja toodete aktiivne müük kaubanduskeskustes, ukselt uksele ja messidel/laatadel. 
TV Play Home Tartu, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
13 Jun, 2019
€2,000 kuus
Otsime oma Tallinna meeskonda müügiinimesi. Sinu tööks on TVPlay Home teenuste müük kaubanduskeskustes, ukselt-uksele, messidel ja laatadel. Tegemist on aktiivmüügisuunaga. Ootame sind oma meeskonda, kui oled ambitsioonikas, julge ja positiivse ellusuhtumisega. Eelnev müügitöö kogemus ei ole määrav. Meilt saad praktilise müügikogemuse ja personaalse juhendaja.
TV Play Home Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
12 Jun, 2019
€1,500 kuus
Otsime oma Pärnu meeskonda müügiinimesi. Sinu tööks on TV Play Home teenuste ja toodete aktiivne müük kaubanduskeskustes, ukselt uksele ja messidel/laatadel. 
TV Play Home Pärnu, Pärnu County, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time