Skyproff OÜ

Skyproff pakub tööd. Skyproff on nr 1 kõrgtööde ettevõte Eestis. Skyproffis töötab enim sertifitseeritud kõrgtöötajaid ja meid kutsutakse, kui töö on väljakutsuv ja oodatakse kõrget kvaliteeti. 
 
Ehitusalpinism on alternatiiv tõstukitele ja tellingutele ning selles nišis oleme saavutanud kolme aastaga turuliidri poisitsiooni. Ettevõttes töötab ca 15 inimest ja hooajaliselt rohkemgi. 
 
Järgmise kolme aasta plaan on vallutada Skandinaavia turud, kus on suuremahulised tööd ja kõrged kvaliteedinõuded. 

01 Apr, 2019
Kui Sulle meeldib puhtus ja aktiivne töö… Akende pesu kõrgustes pakub uusi väljakutseid ja motiveerivat tasu! Sinu ülesanded Ohutuse tagamine objektil Kliendiga suhtlemine Akende pesu Pildistamine, töötulemuste jäädvustamine Varustuse hooldus Pakume vastu: Köitelt töötamise koolitus Akende pesu koolitus Tipptasemel varustus Tööriided ja -auto Motiveeriv tulemustasu Vahvad meeskonnaüritused Kuidas tunda ära, kas see töö on sulle? Sa ei karda kõrgusi Sul on huvi ja valmidus töötada kõrgustes, sh alpinistlikul meetodil (köitelt) Sa ei pelga hooajalist ega välitingimustes tööd Sulle meeldib puhtus ja kord Sul on B-kategooria juhiload NB!  Kandideerimine toimub ainult alloleva lingi kaudu! http://bit.ly/2T54W65
Skyproff OÜ Lina 5, Tallinn, Estonia Muu lepinguline - Contractor