Skyproff OÜ

Skyproff pakub tööd. Skyproff on nr 1 kõrgtööde ettevõte Eestis. Skyproffis töötab enim sertifitseeritud kõrgtöötajaid ja meid kutsutakse kui töö on väljakutsuv ja oodatakse kõrget kvaliteeti. 
 
Ehitusalpinism on alternatiiv tõstukitele ja tellingutele ning selles nišis oleme saavutanud kolme aastaga turuliidri poisitsiooni. Ettevõttes töötab 9 inimest ja hooajaliselt rohkemgi. 
 
Järgmise kolme aasta plaan on vallutada Skandinaavia turud, kus on suuremahulised tööd ja kõrged kvaliteedinõuded. 

18 Sep, 2018
€7,00 - €12,00 tunnis
Kui Sulle meeldib puhtus ja värske õhk… Tule rakenda enda oskusi ja ideid meie juures! Sinu ülesanded Objekti hindamine Tööde ja komplekteerime ettevalmistus Kliendiga suhtlemine Akende pesu teleskoop vardaga (jalad maas!) Pildistamine, töötulemuste jäädvustamine Varustuse hooldus Pakume vastu: Töö sisuline koolitus Paindlik graafik Tipptasemel varustus Tööriided ja -auto Motiveeriv tulemustasu Vahvad meeskonnaüritused Kuidas tunda ära, et see töö on sulle? Sa ei pelga hooajalist ega välitingimustes tööd Sulle meeldib puhtus ja kord Sul on B-kategooria juhiload See tööpositsioon on sulle, kui Sa asud umbes siin: Me ei oota kogemust akende pesu alalt – õpetame sobivad kandidaadid ise välja! KANDIDEERI MEIE KODULEHELT, KASUTADES LINKI  http://bit.ly/2QvWGw9
Skyproff OÜ Lina 5, Tallinn, Estland Muu lepinguline - Contractor