Skip to main content
Tagasi

Truck Trading Estonia OÜ

Tähe 106c, Tartu, Estonia

Osaühing Truck Trading Estonia asutati 2003. aastal. Truck Trading Estonia OÜ esindab Eestis DAF veoautosid ning Knapen ja Renders haagiseid, müüb transpordivahendite varuosasid, lisaseadmeid, tarvikuid, määrdeaineid ning autokeemiat. Ettevõte teostab veoautodele, haagistele ja bussidele remondi- ning hooldustöid (muuhulgas ka diagnostika, telgede reguleerimine, keevitus- ja treimistööd, pesula). Esindused asuvad Tartus Tähe tänaval (Tartu keskus), Harjumaal Rae vallas (Tallinna keskus) ja Pärnumaal Paikusel (Pärnu keskus).

Alates 2012. aastast on Truck Trading Estonia OÜ täieõiguslik DAF Trucks N.V. poolt volitatud DAF Service DealerTM ja DAF Truck Sales DealerTM ehk DAF veokite müügi ja järelteenindusega tegelev ettevõte Eesti Vabariigis. DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veokite tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. ning on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt ja DAF.

Alates 2013. aastast teeb Truck Trading Estonia OÜ koostööd Hollandi ettevõttega Knapen Trailers B.V., mis on üks juhtivaid liikuvpõrand-haagiste tootjaid Euroopas. Lisaks eelnevale oleme Belgia bussitootja VanHool, Hispaania bussitootja Irizar ja Saksa haagisetootja Schmitz Cargobull ametlik teeninduspartner Eestis. 2016. aasta lõpus alustasime koostööd Belgia konteinerhaagiste tootja Renders Trailers N.V.-ga.

Meie eesmärgiks on tagada klientide teenindamine põhimõttel One Stop Shop ehk kõigile muredele lahendus ühe töökoja külastusega.