CUTFORM OÜ

CUTform OÜ on hästitoimiv kõrge klassi metallist toodete tarnija Tallinna lähedal Eestis.

Ettevõte on loodud, et vastata nõudlusele kõrgekvaliteedilise ja kuluefektiivse mehaanilise seeriatootmise järele.

CUTform OÜ on kaks peamist tegevusala:

  • Mustadest ja värvilistest metallidest toodete fabrikeerimine.
  • Mustadest ja värvilistest metallidest toodete mehaaniline tootmine.

Pakume ka alltöövõtu lahendusi, et täiendada tooteid, mida me teeme. Ettevõte pakub usaldusväärset mehaanilise tootmise allikat, mis võimaldab paindlikkust ja kontrolli tarneahelas.

11 Feb, 2019
Töö kirjeldus Otsime oma meeskonda kõrgelt kvalifitseeritud keevitajat. Kes omab kogemust nii TIG kui ka MIG/MAG keevituspotsessiga. Töö käigus tuleb koostada ja keevitada metallkonstuktsioone, milleks kasutatakse rakiseid ja kaasaegseid keevitusseadmeid. Kasutatav keevitusprotsess 141,135. Töö toimub hommikuses ja õhtuses vahetuses. Nõudmised kandidaadile Väga hea keevitusoskus. Minimaalne töökogemus protsessiga TIG-2a ning MIG/MAG-3a. Oskus iseseisvalt töötada joonistega ning võtta vastu otsuseid. Hea taiplikkus konstruktsioonide koostamiseks ning jooniste lugemiseks. Kohusetunne dokumentatsiooni täitmisel. Ettevõte pakub Stabiilset tööd Arenguvõimalust Vajadusel täiendõpet Tasuta lõunasööki Toredaid ühisüritusi Põhipalka ja liisatasu
CUTFORM OÜ Jüri, Harju County, Estonia
11 Feb, 2019
CUTform OÜ seadistaja vastutab CNC treipingi  seadistamise ja operaatorite juhendamise eest. Töötajalt oodatakse nii iseseiva kui meeskonnatöö oskust. Nõudmised kandidaadile Ideaalne kandidaat oskab kasutada mõõteriistu, lugeda, muuta ja kirjutada programme ning töötada samaaegselt mitmel masinal. Ta on hea tervise ning aktiivse ellusuhtumisega karismaatiline liider, kes naudib nii üksi töötamist kui ka teadmiste jagamist kolleegidele ja panustab seeläbi CUTform OÜ cnc-meeskonna kollektiivse teadmuse kasvu. Ta oskab tuvastada ja juhtida pingelisi olukordi, sest keskendub lahenduste leidmisele, mitte probleemide võimendamisele. Ta hoolib ja hoolitseb, nii masinate hoolduse, kui töökoha korrashoiu eest, oskab täita tootmisdokumente ning järgib toodetele kehtestatud kvaliteedinõudeid. Ettevõte pakub Põnevat tööd ning arenguvõimalust kiire kasvu faasis olevas ettevõttes. Toetavaid kolleege, toredaid ühisüritusi, turvalist töökeskkonda ja sooja lõunat. Rahvusvahelist töökeskkonda ning võimalust kasutada ülesannete täitmisel kolme keelt. Vastutusrikka töö tulemustega vastavuses olevat töötasu (põhipalk ja tulemustasu).Tasuta lõunat.
CUTFORM OÜ Jüri, Harju County, Estonia Täistööaeg - Full Time