Online Counter
Jahelogistika OÜ

Jahelogistika OÜ on kiiresti arenev toidukapade logistikale spetsialiseerunud ettevõte. Pakume erinevatel temperatuuridel kaupade ladustamist, komplekteerimist ja transporti. Meie kliendid on keskendunud peamiselt värskete toidukaupade impordile ning hulgimüügile jae- ja HoReCa sektorisse.

21 Oct, 2019
€2,200 kuus
Seoses kaubamahtude kasvuga otsime oma meeskonda KOMPLEKTEERIJAT Meie edus on Sinul oluline roll, sest aitad igapäevaselt kaasa sellele, et klientideni jõuaksid õiged ja kvaliteetsed kaubad. Sinu peamiseks tööülesandeks on toidukaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele. Meie ettevõte pakub Sulle: pikaajalist ja stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes; konkurentsivõimelist ja stabiilset sissetulekut; sõbralikku ja toetavat meeskonda; kaasaegseid töövahendeid ja - keskkonda ning varustame Sind kvaliteetsete tööriiete ja isikukaitsevahenditega. See töö on Sulle, kui oled: positiivse hoiakuga, täpne aus ja kohusetundlik; heas füüsilises vormis, sest töö on kiire ja nõuab raskuste tõstmist; valmis töötama jahelaos (+6 kraadi); tulemustele orienteeritud ja väärtustad meeskonnatööd. Selles töös on oluline , et suhtled ladusalt eesti keeles. Töö on vastavalt graafikule ja töökoht asub Betooni tänaval. Töötasu kujuneb vastavalt komplekteeritud kaubaridade kaalule ja arvule (kuus kuni 2200 eurot bruto). Soovime sobiva meeskonnaliikme leida võimalikult kiiresti ning seega saada oma CV meile esimesel võimalusel!  
Jahelogistika OÜ Betooni 6, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
18 Oct, 2019
€1,600 kuus
Seoses kaubamahtude kasvuga otsime oma meeskonda AUTOJUHTI (kaubik, B-kategooria)   Sinu peamisteks ülesanneteks on: Toidukaupade vedu peamiselt Tallinnas ja Harjumaal. Meie klientideks on  enamasti toitlustusettevõtted ja kontroid. Kaupade toimetamine kliendile koos peale- ja mahalaadimisega. Klientide kiire, sõbralik ja professionaalne teenindamine. Vajadusel klientidelt sularaha vastuvõtmine. Tööaeg vastavalt graafikule. Oled sobiv kandidaat, kui Sul on: B-kategooria autojuhiload; tahe teha tööd ja saada selle eest väärilist tasu; soovitavalt eelnev töökogemus autojuhina; hea füüsiline vorm; positiivne hoiak ning Sind iseloomustab kohusetundlikkus ja usaldusväärsus; hea suhtlusoskus ja valdad hästi eesti keelt. Meie ettevõte pakub Sulle: tööd uutel Renault Master kaubikutel ja tagaluugiga veoautol; pikaajalist ja stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes; konkurentsivõimelist ja stabiilset sissetulekut; sõbralikku ja toetavat meeskonda; kaasaegseid töövahendeid ja - keskkonda ning varustame Sind kvaliteetsete tööriiete ja isikukaitsevahenditega. Töökoht asub Betooni tänaval. Töö on graafiku alusel, osadel nädalavahetustel tööl, mille asemel vaba päev nädala sees. Brutopalk on kuni 1600 eurot kuus.  
Jahelogistika OÜ Betooni 6, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time