Skip to main content
Tagasi

Flamanta Korrashoiuteenus oü

Ehitajate tee 110b, Tallinn, Estonia

Meie moto on elulise tätsusega kliendi rahulolu ja arvestades kliendi soove ja nõudmisi. Kvaliteet mida tagame EVS 914:2012 (INSTA 800) koristustööde kvaliteedi teadmiste tasemega. Flamanta Korrashoiuteenus OÜ on väheseid puhastusteenust pakkuv ettevõte kes on sertifitseeritud vastava kvaliteeditasemega

Enam kui 10 aastat tegutsenud ettevõttena oleme tegelenud ka professionaalsete puhastusvahendite tarnimise ja müümisega, puhastusplaanide koostamisega ning erinevate koolituste ja kvaliteedikontrollide läbiviimisega. Läbimõeldud puhastusplaan on oluline iga elamu- või äripinna korrashoiuks ning hõlmab õigete tarvikute, puhastusvahendite, tehnika ja teenuse teostamissageduse kaardistamist. Vastavalt kliendi soovidele pakume erinevaid toote- ja puhastusteenindajate koolitusi.

Flamanta Hooldusteenusete meeskond koosneb kogemusega ja motiveeritud puhastusteenindajatest, kes ei lähtu oma töös pelgalt üldlevinud puhastustavadest, vaid kliendi ja töö spetsiifikast. Tänu suurepärastele töötingimustele on ettevõtte tööjõu voolavus pea olematu ning loonud stabiilse ja tugeva meeskonna.

Kuna meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid puhastus- ja koristusteenuseid, tegeleme aktiivselt ka iseenda täiendamisega. Hetkel omandab Flamanta ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi, ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi ja OHSAS 18001 töötervishoiu- ja ohutuse juhtimissüsteemi vastavuse standardeid, mis tagavad meie ettevõtte kui ka meeskonna süsteemse, keskkonnasõbraliku ja ohutu toimimise.