Usin-TR OÜ
  • Tehase 1, Keila, 76605, Harjumaakond, Keila, Harju County, Estonia
  • www.usin.ee

Usin-TR OÜ tootevalikust leiab erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepäraseid pagari- ja kondiitritooteid. 
Meie köögi teeb eriliseks fakt, et valmivatele toitudele ei lisata täiendavalt sünteetilisi säilitusaineid. Toidu valmistamiseks kasutame ainult parimat toorainet, sest valmistoote kvaliteet on meile äärmiselt oluline. 
Kõik meie suurepärased toidud valmivad kodusel viisil meie oma töötajate usinate käte abil.

04 May, 2019
€6.12 tunnis
Pakume tööd kondiitrile, kellel on hea käsi kondiitritoodete valmistamisel. Väga oodatud on inimene, kes tahab uusi lahendusi ja tooteid välja mõelda. Oluline on eelnev töökogemus ning pingetaluvus. Töö on vahetustega pikk ja lühike töönädal,12 tunnised päevad. 07.00-19.00. Väljaõpe toimub kohapeal.  Tööülesanded Kondiitritoodete valmistamine retsepti järgi Nõudmised kandidaadile Loovus ja kaasamõtlemine Ausus ja kohusetundlikkus Hea pingetaluvus Eelnev töökogemus Kasuks tuleb Venekeele oskus Omalt poolt pakume Kaasaegseid töötingimusi Tasuta päevast toitlustamist Ettevõtte muid soodustusi Sõbralikku töökollektiivi Püsivat töösuhet Väljaõpet, firma spetsiifikale vastavalt Kui Sa oled aus ja kohusetundlik, kiire kohanemisega uutes olukordades, tahad hoida oma töökoha puhtana, oled kiire taibuga, vahel pingelises olukorras suudad usinalt edasi tegutseda, siis meil on hea meel tervitada Sind oma meeskonda. Ühendust võtame potentsiaalsete kandidaatidega!
Usin-TR OÜ Keila, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
04 May, 2019
€6.00 tunnis
Otsime oma töökasse kollektiivi valmistoodangu komplekteerijat. Töö toimub vahetustega, pikk ja lühike nädal. Töö kestab 12 tundi kella 07.00 kuni 19.00.  Tööülesanded Valmistoodangu komplekteerimine kaupluste lõikes Kauba osaline laialivedu hommikuti Harjumaa piires Kastide sorteerimine, etiketide kleepimine, valmistoodangu kiletamine jne Jooksvateks ülesanneteks on abitööde teostamine köögis (nt konservide avamine jmt). Nõudmised kandidaadile Valmisolek meeskonnatööks Sõbralikkus ja abivalmidus Kohusetundlikkus,distsiplineeritus ja püsivus Hea pingetaluvus B - kategooria juhilubade olemasolu Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas Kasuks tuleb Vene keele oskus Positiivsus ja avatus Omalt poolt pakume Sõbralikku kollektiivi Tasuta toitlustust Ettevõtte soodustusi Stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes Kui oled avatud ja kohusetundlik inimene, siis kasuta võimalust ja kandideeri meile tööle. Ühendust võtame potentsiaalsete kandidaatidega! Tööle asumise aeg   Esimesel võimalusel
Usin-TR OÜ Keila, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
04 May, 2019
€5.05 tunnis
Tööülesanded Lihatoodete ettevalmistamine Liha lõikumine Maksa puhastamine, tükeldamine Punase- ja valge marinaadi valmistamine jne Nõudmised kandidaadile Valmisolek meeskonnatööks Hea pingetaluvus Kehtiv tervisetõend Sõbralikkus ja abivalmidus Kasuks tuleb Eelnev töökogemus suurköögis Omalt poolt pakume Kaasaegseid töötingimusi Tasuta toitlustust Väljaõpet, firma spetsiifikale vastavalt Stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes Lisainformatsioon Väljaõpe, vastavalt töö spetsiifikale toimub ettevõttes. Töö on vahetustega – pikk ja lühike nädal, 12 tundi päevas (07.00 - 19.00)  Töökoht asub Keilas. Kui oled avatud ja kohusetundlik inimene siis kasuta võimalust ja kandideeri meile tööle. Ühendust võtame potentsiaalsete kandidaatidega!
Usin-TR OÜ Keila, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
04 May, 2019
€5.80 tunnis
Otsime oma töökasse kollektiivi kokka kuuma kööki. Töö on vahetustega, pikk ja lühike nädal. Tööaeg 07.00-19.00 Väljaõpe ja juhendamine toimub kohapeal.  Tööülesanded Tooraine ettevalmistamine Kuuma toidu suurtes kogustes valmistamine näiteks: plov, kotletid, erinevad kastmed, erinevad road Nõudmised kandidaadile Valmisolek meeskonnatööks Hea pingetaluvus Kehtiv tervisetõend Sõbralikkus ja abivalmidus Kasuks tuleb Eelnev töökogemus suurköögis Omalt poolt pakume Enesearendusvõimalust sõbralikku töökollektiivi Kaasaegseid töötingimusi Stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes Töökoht asub Keilas. Kui oled avatud ja kohusetundlik inimene siis kasuta võimalust ja kandideeri meile tööle. Ühendust võtame potentsiaalsete kandidaatidega!
Usin-TR OÜ Keila, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time