Eesti Teed AS

AS Eesti Teed on asutatud Eesti Vabariigi valitsuse poolt turul tegutsenud viie teehooldele spetsialiseerunud äriühingu AS Pärnumaa Teed, AS Tartumaa Teed, AS Võrumaa Teed, AS Virumaa Teed ja  AS Saaremaa Teed liitmise tulemusel aastal 2012. Hooldame riigimaanteid Lääne-Virumaal, Võrumaal, Saaremaal ja Harjumaal (Keila piirkond). Lisaks eelpool nimetatud piirkondadele on meil keskused veel Tartus ja Pärnus. Teede ehitusega tegeleme üle Eesti. Meie visiooniks aastaks 2022 on OLLA KÕIGE KONKURENTSIVÕIMELISEM KOMBINEERITUD TEEDE EHITUSE JA KORRASHOIU ETTEVÕTE EESTIS. Meie ca 240 töötajat üle Eesti panustab igapäevaselt selle nimel, et pakkuda kvaliteetseid teede korrashoiuteenuseid ja saavutada seeläbi liiklejate rahulolu.

13 May, 2019
Kui Sulle meeldib sõita mööda hooldatud maanteed ja luua koos meeskonnaga paremad tingimused liiklejatele, siis tule meie juurde tööle
Eesti Teed AS Harjumaa, Estonia Täisajaga - Full Time
31 Mar, 2019
Hei usin ja tragi tehnikahuviline! Masinapark ootab nobedaid töökäsi!   AS Eesti Teed on teede korrashoiu ja ehitusega tegelev ettevõte. Meie tööpiirkonnad on Tartumaal, Võrumaal, Pärnumaal, Saaremaal, Lääne-Virumaal ja Keilas. Pakume  praktikavõimalust masinaehitajatele, autotehnikutele, lukkseppadele.  Miks tulla meie juurde praktikale? arvestame Sinu ootustega ja tagame Sulle juhendaja, kellega püstitad selged eesmärgid ning viid need ellu; võimaldame Sul teha huvitavat tööd ning panna end proovile reaalsetes töösituatsioonides; meil on mitmekülgne masinapark; pakume võimalust õppida kogenud ja professionaalsetelt kolleegidelt; maksame Sulle praktika ajal motiveerivat tasu.   Kui Sa soovid oma erialaseid teadmisi rakendada, siis kandideeri meile praktikale! Meil igav ei hakka! Saada oma praktikasoov koos lühikese motivatsioonikirjaga  meilile ylle.bondarev@eestiteed.eu . Löö jalg ukse vahele! Äkki on just meie juures Sinu tulevane töökoht?
Eesti Teed AS Tartu, Tartu County, Estonia Praktika - Practise
31 Mar, 2019
    Oleme teede ehituse ja korrashoiuga tegelev ettevõte. Meie töö- piirkonnad on Tartumaal, Võrumaal, Pärnumaal, Saaremaal, Lääne-Virumaal ja Keilas. Pakume  Sulle praktikavõimalust pindamise üksuses. arvestame Sinu ootustega ja tagame Sulle juhendaja, kellega püstitad selged eesmärgid ning viid need ellu; võimaldame Sul teha huvitavat tööd ning panna end proovile reaalsetes töösituatsioonides – pindamistööde organiseeri- mine, dokumentide koostamine, proovide võtmine objektil; pakume võimalust õppida kogenud ja professionaalsetelt kolleegidelt; maksame Sulle praktika ajal motiveerivat tasu.   Kui Sa soovid oma erialaseid teadmisi rakendada ning end proovile panna, siis kandideeri meile praktikale! Meil igav ei hakka!    
Eesti Teed AS Lääne-Viru County, Estonia Praktika - Practise