Pharmanet OÜ

Algselt 2002. aastal Eestis asutatud ettevõtte tänased esindajad pakuvad edukalt kõrgetasemelist värbamis- ja tööjõurendi teenust kõikides Balti riikides ja Valgevenes. Meie kliendibaas laieneb: me pakume teenuseid nii farmaatsia-, jaemüügi-, tootmis-, kinnisvara-, telekommunikatsiooni-, transpordi- ja raamatupidamisettevõtetele kui ka teistele ärisektoritele. Me tegeleme pidevalt erineva kvalifikatsiooniga ametikohtade värbamisteenusega ja meie CV-de andmebaas sisaldab andmeid erinevate professionaalide kohta.

Meid tunnustavad ja hindavad nii kliendid kui ka kandidaadid, sest me suudame edukalt valida kogenud eksperte ja pakkuda kvaliteetset tööjõurendi teenust. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele oodatust paremat teenust ja olla pikaajaline ja usaldusväärne partner ning aidata kandidaatidel saavutada oma karjääriredeli eesmärke.

11 Jul, 2019
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia
09 Jul, 2019
Kas sulle meeldib korraldamine, asjaajamine ning erinevad süsteemid? Oled meeleldi inimestele toeks? Oled hea kuulaja ja oskad hoida konfidentsiaalset infot? Pead kinni tähtaegadest ning oled proaktiivne? Värbamisettevõte Pharmanet OÜ otsib oma kliendile, rahvusvahelisele ettevõttele BÜROO ASSISTENTI. Töökoht asub Tallinna kaasaegses kontoris.Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). Eelnev töökogemus sarnasel positsioonil; Hea suhtlemisoskus; Eesti ning inglise keelte teadmine; Kohusetundlikkus ja korrektsus. Motiveerivat töötasu; Meeldivat rahvusvahelist kollektiivi. Igapäevane infovahetus; Aruannete koostamine; Töö erinevate süsteemidega; Koosolekuruumide bronn ja korrashoid; Külaliste vastuvõtt; Dokumendihaldus.
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia
01 Jul, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub kõrgetasemelisi teenuseid tööjõu värbamise- ja rendi alal. Meie peamisteks klientideks on erinevad farmaatsiavaldkonnas tegutsevad ettevõtted. Praeguseks aga oleme sellest valdkonnast natukene välja kasvanud ning meie klientide hulgas on ka ettevõtted, kes tegutsevad moe- ehitus või tehnika valdkonnas. Seoses laienemisega otsime oma nooruslikku tiimi MÜÜGIJUHTI. Sulle meeldib suhelda uute inimestega ning luua kontakte, oled julge, tulemustele orienteeritud ning kiire reageerija! "Ei" vastus tähendab sinu jaoks väljakutset ning suhete hoidmine ja arendamine on sinu jaoks loogiline. Kui tundsid ennast ära - tule liitu meie meeskonnaga!Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). Eelnev müügialane kogemus; B2B müügikogemus; Väga hea eesti- ning inglise keele oskus; Me ootame, et Sa lood kergesti uusi tutvusi, oled paindlik, numbritega sina peal ning pöörad tähelepanu detailidele; Arvuti kasutamise oskus; Hea eneseväljendus- ning läbirääkimisoskus; Autojuhiload. Vene keele oskus. Arengu- ja õppimisvõimalusi; Huvitavat ja mitmekülgset tööd; Toredat rahvusvahelist kollektiivi; Kõiki tööks vajalikke vahendeid. Uute kliendisuhete loomine; Olemasolevate kliendisuhete arendamine; Läbirääkimiste pidamine; Värbamis- ning tööjõurenditeenuste müük; Külmade kõnede tegemine; Osalemine erinevatel üritustel ning konverentsidel.
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia
01 Jul, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud farmaatsia ja meditsiini valdkonnale ning pakub kõrgetasemelisi teenuseid personaliotsingu ja tööhõive alal. Meie klient otsib endale RAVIMIESINDAJAT, kelle peamisteks tööülesanneteks on tegeleda ravimite ning bioloogiliste lisandite müügiga Eestis. Klientideks on viljatusravi spetsialistid, uroloogid, günekoloogid, kurgu nina kõrva arstid, pediaatrid. Piirkond: Tallinn, Pärnu + üle Eesti Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise või vene keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). Hea eesti keele oskus; Eelnev müügikogemus farmaatsia või meditisiini valdkonnas; Väga hea suhtlemisoskus; Inglise või vene keele oskus; Autojuhiluba; Tulemustele orienteeritud; Eelnev kogemus koostöös spetsialistidega (uroloogid, pediaatrid, günekoloogid, viljatusravi spetsialistid); Rahvusvahelist meeskonda; Tulemustele orienteeritud töötasu; Kõiki vajaminevaid töövahendeid (auto, arvuti, telefon). Suhtlus spetsialistidega; Toodete esitlus ja müük; Kliendisuhete loomine ning arendamine.
Pharmanet OÜ Estonia
01 Jul, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud farmaatsia ja meditsiini valdkonnale ning pakub kõrgetasemelisi teenuseid personaliotsingu ja tööhõive alal. "Pharmanet" on otsimas oma kliendi, meditsiiniseadmete ettevõtte meeskonda MEDITSIINISEADMETE MÜÜGIESINDAJAT, kelle peamisteks tööülesanneteks on tegeleda meditsiiniseadmete müügiga Eestis. Klientideks on haiglad ning erapolikliinikud. Piirkond: üle Eesti Kontor asub Tallinnas. Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). Suurepärane eesti- ja inglise keele oskus; Eelnev müügikogemus farmaatsia või meditisiini valdkonnas; Väga hea suhtlemisoskus; Tehniline taip; Autojuhiluba. Vene keele oskus; Eelnev kogemus koostöös spetsialistidega (ämmaemandad, radioloogid); Kontaktide võrgustik haiglates. Ägedat meeskonda; Tulemustele orienteeritud töötasu; Koolitusi; Lähetusi välismaale; Kõiki vajaminevaid töövahendeid (auto, arvuti, telefon). Uute klientide otsimine; Meditsiiniseadmete esitlus ja müük; Klientide andmebaasi haldamine; Kliendisuhete loomine ning arendamine.
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia
01 Jul, 2019
Company "Pharmanet" provides high quality services in the field of employee selection and outsourcing and specializes in pharmaceutical sector. Our client - international pharmaceutical company is looking for Medical representatives Lead & Marketing Head Estonia to join their team. Please send us your CV and cover letter in English. Only selected candidates will be contacted. Confidentiality is guaranteed. By submitting your CV you agree with Pharmanet OÜ privacy policy. https://www.pharmanet.ee/en/privacy-policy/ university degree in pharmaceuticals or medicine; previous team management experience; 2-5 years of experience as Medical Representative; previous experience in marketing and budgeting; fluent Estonian and English; driving license. all necessary work tools; opportunity to work in multi-cultural company. competitive salary; leading the team of Medical Representatives; implement company marketing strategies on country level; modify/adapt the marketing mix of activities to achieve country objectives; training and support of the Medical Representatives; manage budget within agreed limits; elaborate tactical actions plan (Campaign book) for every cycle; regular market analysis; establish and maintain relations with key opinion leaders (KOLs);
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia
01 Jul, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud müügi valdkonnas ning pakub kõrgetasemelisi teenuseid personaliotsingu ja tööhõive alal. "Pharmanet" on otsimas oma kliendi, rahvusvahelise toidu ja joogiga seotud kaubandusettevõtte meeskonda TURUNDUSSPETSIALISTI.Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise keeles. Ühendust võtame ainult sobivate kandidaatidega. Ametipositsioonile vastavat haridust; Vähemalt 1-aastane kaubandusliku turunduse või müügivaldkonnas töötamise kogemus; Arvuti kasutamise oskus (excel kõrgtasenel), SAP-i tundmine on eeliseks; Suurepärane eesti- ja inglise keele oskus; Meeskonnamängija; Motiveeritud, pühendunud, täpne ja analüütiliste oskustega. Vene keele oskus; Müügialane kogemus; Juhiload. Ägedat meeskonda; Tulemustele orienteeritud töötasu; Koolitusi nii Eestis kui ka välismaal; Elukindlustust; Kõiki vajaminevad töövahendeid. Kaubamärgi nähtavuse ja ligipääsetavuse suurendamine Eesti turul; Brändi ideede tegelik elluviimine; Vajaminevate materjalide valik brändi eesmärkide täitmiseks; POP materjalide koostamine maiustuste valdkonnas; Klientide analüüs ja aruandlus; Kokkupuude raamatupidamise programmiga (SAP).
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia