Online Counter
Pharmanet OÜ

Algselt 2002. aastal Eestis asutatud ettevõtte tänased esindajad pakuvad edukalt kõrgetasemelist värbamis- ja tööjõurendi teenust kõikides Balti riikides ja Valgevenes. Meie kliendibaas laieneb: me pakume teenuseid nii farmaatsia-, jaemüügi-, tootmis-, kinnisvara-, telekommunikatsiooni-, transpordi- ja raamatupidamisettevõtetele kui ka teistele ärisektoritele. Me tegeleme pidevalt erineva kvalifikatsiooniga ametikohtade värbamisteenusega ja meie CV-de andmebaas sisaldab andmeid erinevate professionaalide kohta.

Meid tunnustavad ja hindavad nii kliendid kui ka kandidaadid, sest me suudame edukalt valida kogenud eksperte ja pakkuda kvaliteetset tööjõurendi teenust. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele oodatust paremat teenust ja olla pikaajaline ja usaldusväärne partner ning aidata kandidaatidel saavutada oma karjääriredeli eesmärke.

09 Sep, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud farmaatsia ja meditsiini valdkonnale ning pakub kõrgetasemelisi teenuseid personaliotsingu ja tööhõive alal. Otsime oma heale kliendile osalise töökoormusega RAVIMITE REGISTREERIMISE SPETSIALISTI, kelle peamiseks ülesandeks on toodete registreerimisdokumentide nõuetekohane ettevalmistamine tegevuslubade taotlemisel, muutmisel ja uute ravimite registreerimisel. Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). akadeemiline kraad proviisori erialal või vastav välisriigi kvalifikatsioon; vähemalt üheaastane töökogemus ravimite registreerimise alal; eesti ning inglise keele valdamine heal tasemel;; vilunud arvutikasutaja. registreerimisdokumentide nõuetekohane ettevalmistamine; uute ravimite registreerimine.
Pharmanet OÜ Estonia
04 Sep, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud farmaatsia ja meditsiini valdkonnale ning pakub kõrgetasemelisi teenuseid personaliotsingu ja tööhõive alal. Meie klient otsib endale VÕTMEKLIENDIHALDURIT, kelle peamisteks tööülesanneteks on tegeleda ravimite ning bioloogiliste lisandite müügiga Eestis. Klientideks on viljatusravi spetsialistid, uroloogid, günekoloogid, kurgu nina kõrva arstid, pediaatrid. Piirkond: Tallinn, Pärnu + üle Eesti Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise või vene keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). Hea eesti keele oskus; Eelnev müügikogemus farmaatsia või meditisiini valdkonnas; Väga hea suhtlemisoskus; Inglise või vene keele oskus; Autojuhiluba; Tulemustele orienteeritud; Eelnev kogemus koostöös spetsialistidega (uroloogid, pediaatrid, günekoloogid, viljatusravi spetsialistid); Rahvusvahelist meeskonda; Tulemustele orienteeritud töötasu; Kõiki vajaminevaid töövahendeid (auto, arvuti, telefon). Suhtlus spetsialistidega; Toodete esitlus ja müük; Kliendisuhete loomine ning arendamine.
Pharmanet OÜ Estonia
29 Aug, 2019
„Pharmanet" on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub kõrgetasemelisi teenuseid tööjõu värbamise- ja rendi alal. Seoses laienemisega otsime oma tiimi MÜÜGISPETSIALISTI. Sulle meeldib inimestega suhelda ning uute kontaktide loomine on sinu jaoks lihte. Oled julge, tulemustele orienteeritud ning kiire reageerija! Kui tundsid ennast ära - tule liitu meie meeskonnaga!Kandideerimisel palume lisada oma CV ja kaaskiri inglise keeles. Sobivuse korral võtame sinuga kindlasti ühendust. Esitades oma CV nõustute Pharmanet OÜ privaatsuspoliitikaga (vt https://www.pharmanet.ee/ee/privacy-policy/ privaatsuspoliitikaga tutvumiseks). Hea eneseväljendusoskus; Julgus; Hea eesti- ning inglise keele oskus; Eelnev müügialane kogemus; Arvuti kasutamise oskus. Vene keele oskus. Motiveerivat töötasu ning ilma piiranguteta boonuseid; Huvitavat ja mitmekülgset tööd; Toredat rahvusvahelist kollektiivi; Kõiki tööks vajalikke vahendeid. Uute kliendisuhete loomine; Kliendiandmebaasi haldamine; Värbamis- ja tööjõu teenuste müük; Turu analüüs.
Pharmanet OÜ Tallinn, Estonia