AS Emor

AS Emor on 28-aastane uuringute, turundusteabe  ja konsultatsioonide firma. Kantar Emor on osa maailma juhtivast teabe- ja konsultatsiooniettevõttest Kantar, kus töötab 30 000 inimest, kes nõustavad kliente enam kui 100 riigis. 

26 Feb, 2019
Telefoniküsitleja Pakume õhtust töövõimalust Eesti elanike küsitlemisel Kantar Emori telefoniküsitluskeskuses Tallinna kesklinnas. Ootame kandideerima hea eesti ja vene keele oskusega, meeldiva hääle ja selge diktsiooniga töösoovijaid. Töö eeldab täpsust, korrektsust ja arvuti kasutamise kogemust. NB! Eelnev küsitluskogemus ei ole vajalik , pakume koolituse.   Tööaeg peamiselt tööpäeva õhtutel kl 17.00-21.00. Paindlik töögraafik kolmel õhtul nädalas. Tükitasu. Käsundusleping Kantar Emori küsitluskeskus asub uues miljööväärtuslikus renoveeritud majas Maakri kvartalis. Meil on väga meeldiv töökeskkond, tasuta kuumad joogid ja sõbralik kollektiiv.   
AS Emor Tallinn, Estonia Muu lepinguline - Contractor
26 Feb, 2019
Küsitleja andmekoguja Pakume koostööd elanike küsitlemisel Kantar Emori turu- ja avaliku arvamuse uuringutes.  Töö sobib erineva vanuse ja kogemustega hea suhtlusoskusega inimestele, kes valdavad nii eesti kui ka vene keelt.  Tööd saab teha kodupiirkonnas ja põhitöö vm tegevuse kõrvalt. Pakume paindlikku osakoormust ja tööaega. Tükitasu ja vajadusel sõidukulude kompenseerimist. Käsunduslepingut. Koolitust ja supervisiooni kogenud küsitleja poolt. Küsitleme tahvelarvutiga.
AS Emor Tallinn, Estonia Muu lepinguline - Contractor