GMP GRUPP AS

GMP Grupp on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõtete grupp, mis tegutseb alates 1991. aastast. GMP on Eesti Kaubandus – ja Tööstuskoja ning Eesti hotellide ja restoranide liidu liige. Meile kuulub palju iseseisvaid ettevõtteid, mis kõik tegutsevad edukalt nii Eestis kui ka lähiriikides nagu Läti, Ukraina, Soome ja Venemaa.

Oleme tegutsenud erinevates valdkondades, kuid viimastel aastatel on meie põhilised tegevusvaldkonnad investeerimine, kinnisvara arendus ja haldus ning ehitus. Samuti oleme tegevad majutuse ja toitlustuse äris ning käivitanud ka mitu tootmisettevõtet Tänaseks on GMP ja temaga seotud ettevõtete kaudu käiku antud sadu tuhandeid ruutmeetreid erineva funktsiooniga kinnisvara sh. ärihooned, spordi – ja vabaajakompleksid ning elamispinnad. Mitmetel kordadel on meie senist tegevust ka tunnustatud ja ära märgitud.

Meie eesmärgiks on ka tulevikus arendada edasi senist tegevust, hoida ettevõtmised alati heal tasemel ning olla eeskujuks ja teerajajaks oma tegemistes.

23 Jul, 2019
GMP Clubhotel & Pühajärve restoran Otepääl, Pühajärvel, asuv GMP Clubhotel otsib oma tegutsevasse ja esinduslikku PÜHAJÄRVE RESTORANi nooruslikku, töökat ja positiivset vahetusevanemat/teenindajat. Kui oled valmis rakendama omi ideid, pead lugu professionaalsest ning sõbralikust teenindusest ja Sa armastad suhelda, siis ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.   GMP Pühajärve restoran kuulub Baltimaade 30 parima restoani hulka (White Guide 2019). Nõudmised kandidaadile   klientide suurepärane ja oskuslik teenindamine;   restorani teenindussaali igapäevase töö korraldamine;   meeskonnatöö oskus. Ettevõte pakub   väljakutsuvat ja arendavat tööd;   kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, erikokkuleppel majutusvõimalust;   võimalust prestiižses restoranis ja hotellis omi ideid rakendada;   motiveerivat ja tulemusest orienteeritud töötasu;   väljaõppe võimalust.
GMP GRUPP AS Otepää, Valgamaa, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time