Skip to main content
Tagasi

Fratelli Grupi OÜ

Koplipere tee 13, Rae, Harju County, Estonia

Fratelli Grupi OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tootmistegevust 1995. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sisustuse valmistamine kaubandusele, hotellidele, kohvikutele-baaridele, muuseumitele, teatritele, kontoritesse.

Kasutame oma toodetes rahvusvahelistele standarditele vastavaid kvaliteetseid materjale ja mööblifurnituure. Meie tehas on sisustatud kaasaegsete, Euroopa standarditele vastavate masinatega. Mööbli valmistamisel kasutame kogemusi, mis on omandatud aastatepikkuse tööga.

Pakume sisustuse projekteerimis- ja montaažiteenust, mille osas on meil laialdased kogemused. Meelsasti teeme koostööd disainerite-sisekujundajatega.

Meie valmistatud kaubanduse sisustust kasutavad meie Eesti, Soome, Norra, Rootsi, Läti ja Leedu kliendid. Kaubanduse sisustuse osas oleme valmistanud mööblit elektroonika-, mänguasjade-, ehete-, rõiva- ja kodukaupade kauplustele.

Tehnoloogilised uuendused ja tootearendus tagavad firma arengu, saavutamaks klientide rahulolu. Mis iganes sisustusteemalised soovid teil on, me toodame ja paigaldame teile kõrgekvaliteedilised lahendused kokkulepitud ajaks. Meie peale võib kindel olla.