Visitor Counter Online
Mastodon Skip to main content
Tagasi

Kurg & Korsten

Toom-Rüütli 10, Tallinn, Estonia

Kurg & Korsten on kinnisvarafirma, mille meeskond koosneb inimestest, kes on siiralt armunud oma kodulinna mitmekülgsesse, kauni arhitektuuriga kompaktsesse elukeskkonda. Meie kogenud meeskonna peamiseks motivatsiooniks on innovatiivsus, töökus ja pühendumus viia iga alustatud kokkulepe võiduka lõpuni. Tänu just neile eelnevalt nimetatud omadustele oleme 7 tegutsemisaasta jooksul suutnud edukalt toime tulla ka kõige keerulisemate ning aeganõudvamate tehingutega. Ettevõtte eesmärgiks on valmidus alati teha veidi rohkem, leida originaalseid lahendusi ja minna natuke kaugemale, et oma sihtmärgini jõuda.

Personaalne teenindus on see, mis eraldab ettevõtte Kurg & Korsten kinnisvarabüroo teistest turul olevatest. Me oleme alati saadaval, valmis kuulama oma klientide soove ning neid ka realiseerima parimal võimalikul viisil.

Pakume kliendile tervikteenust, mis sisaldab endas võimalust kasutada mugavalt ja efektiivselt erinevate kinnisvara valdkondade professionaalide teenuseid läbi ühe büroo. Alustades kinnisvarahindamisest ja kinnisvaraga seotud juriidiliste küsimuste lahendamisest kuni turunduse ning kinnisvara haldamise, hooldamise ja renoveerimiseni välja.