Nefab Packaging OÜ

Nefab Packaging OÜ on Nefabi kontserni kuuluv ettevõte, mis pakub tööstusettevõtetele pakendialast konsultatsiooni, pakkematerjale ning pakendamisega seotud teenuseid.

Nefab Packaging OÜ on Eestis alates 2001. aastast, kui Lagedil asutati Nefabi kontserni tehas. Nefab tegeleb papp- ja vahtplasttoodete, vineerkastide, puitkastide, kohvrite ja teiste puittoodete tootmise ning erilahenduste loomisega. Lisaks pakub Nefab Packaging ka erinevaid toetavaid teenuseid ja konsultatsioone näiteks terviklikku laohaldusteenust, disainiteenust, pakketeenuseid, hankelogistikat, toote elutsükli analüüsi ja palju muud.

05 Jul, 2019
€1,100 - €1,500 kuus
Töö kirjeldus sujuva tööprotsessi tagamine materjali vastavuse kontrollimine kvaliteedinõuetele vineertahvlite mõõtu lõikamine seadmete korrashoid tööga seotud dokumentatsiooni/ programmide täitmine Nõudmised kandidaadile eelnev töökogemus saepingil või mujal tootmisvaldkonnas väga hea arvutikasutusoskus tehniline taiplikkus, jooniste lugemise oskus füüsiline vastupidavus valmisolek meeskonnatööks PS. Vajalik on eesti keele oskus ja valmidus töötada vajadusel ka öises vahetuses
Nefab Packaging OÜ Killustiku 6, Lagedi, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
04 Jul, 2019
€1,200 - €1,300 kuus
Tootmistööline  Töö kirjeldus: jooniste alusel erinevast materjalist  pakendite valmistamine kvaliteedinõuete tagamine Eeldame : soov teha füüsilist ja huvitavat tööd arvutikasutusoskus kasuks tuleb jooniste lugemise oskus eesti keele oskus kõnes valmidust töötada graafiku alusel, E-R, 06:00-14:30; 14:30-23:00 Pakume : tööd naelutuse ja saemeeste tiimides ehk tõsistele  tegijatele  väljaõpe  kohapeal, aga kasuks tuleb varasem kogemus tootmises osaline transpordikompensatsioon, töötajate buss Tallinnast ettevõttepoolsed hüved ja traditsioonid sõbralik meeskond PS! Lisatud video tootmisest
Nefab Packaging OÜ Killustiku 6, Lagedi, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
04 Jul, 2019
€1,100 - €1,300 kuus
Toodete ja materjalide nõuetekohane pakkimine ja transpordiks ettevalmistamine Pakendatud toodete autole laadimine,  dokumentide täitmine Töö graafiku alusel esmaspäevast-reedeni: kella 06:30-14:30; 14:30-22:30 Eeldame varasemat töökogemust laos.
Nefab Packaging OÜ Aruküla tee 59, Jüri, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time