Site Online Counter
Skip to main content
Tagasi

Standoor Eesti OÜ

Aiandi põik 1, Lubja, Harju maakond, Estonia

Standoor Eesti OÜ on avatäidete ning laadimisseadmete tootmisele ja müügile spetsialiseerunud ettevõte, mis loodi 1999. aastal. Ettevõttel on rohkem kui 20 aastane kogemus tõstuste tootmise valdkonnas ning omame Viimsis 3000 m² tootmis- ja büroohoonet.

 Meie tootevalikusse kuuluvad nii eramajadele kui ka tööstushoonetele mõeldud tõstuksed ning nende avamiseks mõeldud automaatikad. Koostöös juhtivate uksetarvikute tootjatega Euroopas oleme pidevalt uuendanud ja täiustanud oma toodete tehnilisi lahendusi. Tänu kliendikesksele tootearendusele oleme saavutanud juhtiva koha tõstuste valmistajana Eesti turul ning tänase seisuga ekspordime 30% omatoodangust Soome.

 Tööstuslike lahenduste kõrval pakume ka eramute garaažiuksi - meie tooteid võib leida kõikidest Eesti uuselamurajoonidest. Eragaraažidele suudame pakkuda väga laia garaažiuste paneelide valikut: hetkel kuulub valikusse koguni 30 eri tüüpi paneele.

 Meie eesmärgiks on olla kliendisõbralik, paindlik ja usaldusväärne partner ning tagada kindel kvaliteet ja parimad tehnilised lahendused. Arvestades kliendi individuaalseid vajadusi leiame selleks sobivad lahendused sobivas hinnaskaalas.

 Oleme oma partneriteks valinud Euroopa juhtivad ning pikaajaliste kogemustega ettevõtted, et tagada oma klientidele tehtava investeeringu kindlus aastateks.

 Meie poolt tarnitud ja töötavaid lahendusi leiab paljudest tuntud Eestis tegutsevatest ettevõtetest nagu VIA3L AS, Schenker Eesti AS, DHL Estonia AS, SLO Eesti AS, Eesti Elektriraudtee AS, Subaru Autokeskused, Tuletõrje ja Päästeamet.