Clos Resto OÜ

Clos Resto on kesklinna ära peidetud väike kodurestoran. Me pakume oma külalistele mõnusaid ja sumedaid suveõhtuid kaunis rohelises privaataias, mille nimeks on Clos. 
Soovime leida oma meeskonda suurepärast ja siirast pereliiget, kes oskab lugu pidada heast casual diningust ning muudab selle eriliseks.
Oskab nautida oma tööd heade mullide ja suitsuahjus valminud imeliste roogadega.

18 Jul, 2019
Clos Resto on kesklinna ära peidetud väike kodurestoran. Me pakume oma külalistele mõnusaid ja sumedaid suveõhtuid kaunis rohelises privaataias, mille nimeks on Clos.  Soovime leida oma meeskonda suurepärast ja siirast pereliiget, kes oskab lugu pidada heast casual diningust ning muudab selle eriliseks. Oskab nautida oma tööd heade mullide ja suitsuahjus valminud imeliste roogadega. Meie nõudmised : Motivatsioonikiri: Miks ma soovin olla restorani teenindaja Oled täisealine Omad vähemalt 3 aastat kogemust restoranitöös; Valdad eesti- ja inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus Oled suuteline teenindusvaldkonnas toime tulema iseseisvalt ja vastu võtta otsuseid, lähtudes heast tavast. Kasuks tulevad sommeljee või veinialased teadmised Oskus pakkuda suurepärast ja sõbralikku teenindust ning tunned teenindusetiketti Soov õppida head teeninduskultuuri, veinimaailma ja head toitu Soov alati anda endast parim ja toetada oma meeskonda Ettevõte pakub Täistööaeg Motiveerivat töötasu Motivatsioonikampaaniaid  Koolitusi Kõhutäie eest hoolitseb meie peakokk Priit Suviste Ägedat ja kokkuhoidvat kollektiivi Kodust ja hubast töökeskkonda  
Clos Resto OÜ Telliskivi 21, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time