Skip to main content
Tagasi

Inducont OÜ

Treiali tee 2, Peetri, Harju County, Estonia

INDUCONT OU has been successfully working for more than 10 years in Estonia market as a sales representative of DANFOSS, KROHNE and other product lines.

Firma INDUCONT SIA on asutatud Lätis 2004 aastal Riia linnas. Firma kontori aadress on Rītausmas ielā 11b, Rīgā. Firma asutaja ja juht on Māris Dižgalvis. Alates 2008.aastast töötab firma filiaal Eestis, Tallinnas.

Meie tegevus on suunatud tootmise ettevõttetele, kohaliku omavalitsuse asutustele ja muude juriidilistele isikutele. Tarnime ja paigaldame seadmed piimatööstusele, õlletehasetele, katlamajadele auru tootmiseks, vee ja heitvee puhastamise süsteemidele. Pakume automaatse jälgimissüsteemi pumbajaamadele ja puurkaevudele, kus kasutatakse GSM, GPRS tehnoloogiat teadete edastamiseks hädaolukordadest.

SIA Inducont Company turustab paljude olulise rolliga tootjate tooteid maailmas - Danfoss, Krohne, Nordic Water, AVK International, Valsteam ADCA, Kinetico, Diehl Metering ja teised. Meie portfell sisaldab paljusid võimalusi ja teenuseid, mis ei olnud esindatud turgudel Balti riikides. Näiteks kanalisatsioonidesse paigaldatav erivarustus, pumplate varustus, tootmise juhtimise komponente, sagedusmuundureid, tööstusmagnetid ja metalli detektorid.