Keila Tarbijate Ühistu

Keila Tarbijate Ühistu on asustatud 1909 aastal - sellest ajast alates pakume oma tegevuspiirkonnas klientidele mõistlike hindadega kvaliteetset, sõbralikku ja hea kaubavalikuga mitmekülgset kaubandusteenust.

Keila Tarbijate Ühistu kauplused asuvad seitsme omavalitsuse territooriumil ja töötavad kaubandusketi põhimõttel. Suurim ja tuntuim on Rõõmu Kaubamaja Keilas, lisaks supermarketi valikut pakkuvad kauplused Sauel ja Pääskülas ning igapäevaostudeks sobivad lähipoed nii Keila linnas kui maapiirkonnas. 

Meile kuuluvad kauplused: Rõõmu Kaubamaja, Saue Kaubakeskus, Pääsküla, Kallaste, Harku, Keila-Joa, Treppoja, Jaama, Keila, Turba, Nissi ja Laitse.

Meie kaubavalikut täiendavad aastast 2005 isikupärase ja maitsva toodanguga Rõõmu Küpsetuskoda ja Rõõmu Köök. Lisaks lettides pakutavale on kõigist meie kauplustest võimalik tellida Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodangut tootekataloogi alusel.

07 Aug, 2018
Saue Kaubakeskus otsib oma meeskonda rõõmsa ellusuhtumisega asendusklienditeenindajat (vanemmüüjat), kes ei kardaks proovida erinevaid positsioone müügisaalis - letis, kassas, kaupa välja pannes või hoopis tellimusi tehes. Töö on vaheldusrikas ja nõuab palju viisakat suhtlemist klientidega, neid aidates ja nende muresid lahendades. Arvame, et kõik meie töötajad on nagu meie ettevõtte visiitkaardid ja soovime pakkuda oma klienditele vaid parimat teenindust! Tule aita sinagi muuta kellegi päev oma hea teenindusega ilusamaks!
Keila Tarbijate Ühistu Ridva 15, Saue, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
03 Aug, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis.  Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Instituudi tee 2, Harku, Harjumaa, Eesti Hooajaline - Seasonal
03 Aug, 2018
Rõõmu Kaubamaja otsib oma meeskonda rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Rõivaosakonna teenindaja töö rõivaste markeerimine ja väljapanek müügisaali. Lisaks klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
03 Aug, 2018
Kallaste kauplus otsib oma meeskonda põhikohaga klienditeenindajat. Teenindaja ülesanneteks on kaupade väljapanek müügisaalis ja klientide teenindamine kassas. Töö toimub graafiku alusel ja sobib nii noortele alates 18. a. kui ka vanematele inimestele!
Keila Tarbijate Ühistu Kallaste kauplus, Klooga Maantee 7, Tabasalu, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
03 Aug, 2018
Keilas asuv Rõõmu Köök otsib oma kollektiivi vahetuse vanemat! Vahetuse vanema ülesanneteks on kliendikeskse teeninduse, kinnitatud kaubasortimendi saadavaloleku, kvaliteetse toodangu valmistamise, väljastamise ja ladusa ning resultatiivse töö tagamine ettevõttes. Tööülesannete alla kuulub toorainete vastuvõtmine ja vajadusel tellimine, kauba komplekteerimine ja väljastamine kauplustele tellimuste alusel, klientide tellimuste vastuvõtmine ja jälgimine et kõik  tooted saaksid õigeaegselt väljastatud ja oleksid kvaliteetsed. Samuti kuulub tööülesannete hulka kauba saatelehtede vormistamine.
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Köök, Haapsalu mnt 57a, Keila, Harjumaa Täistööaeg - Full Time
19 Jul, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Nissi kaupluses saab palju ringi liikuda ja erinevatel positsioonidel olla. Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Tööülesannete hulka kuuluvad ka kauba vastuvõtmine, väljapanek müügisaali ning kassas olemine. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Nissi tee 51, Riisipere, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
18 Jul, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab - kaubariiulid peavad olema täis ning õiged hinnasildid ees.  Tehnikaleti tsooni kuuluvad kodumasinad, kultuurikaubad, spordi-ja vabaajakaubad, koolikaubad, mänguasjad jm.  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
18 Jul, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Ridva 15, Saue, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
18 Jul, 2018
Otsime oma rõõmsasse töökollektiivi töökat klienditeenindajat, kes pakuks meie klientidele parimat teenindust! Klienditeenindja töö on klientidega suhtlemine ja nende abistamine nii müügisaalis kui kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja! Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Kauplus Pääsküla, Pärnu maantee 421, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
18 Jul, 2018
Ära maga - tule tööle! Pakume täistööajaga tööd Treppoja kauplusesse! Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Joa tee 18, Kloogaranna, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
18 Jul, 2018
Keilas asuv Rõõmu Küpsetuskoda otsib oma väiksesse kollektiivi vahetuse vanemat! Vahetuse vanema ülesanneteks on kliendikeskse teeninduse, kinnitatud kaubasortimendi saadavaloleku, kvaliteetse toodangu valmistamise, väljastamise ja ladusa ning resultatiivse töö tagamine ettevõttes. Tööülesannete alla kuulub toorainete vastuvõtmine ja vajadusel tellimine, kauba komplekteerimine ja väljastamine kauplustele tellimuste alusel, klientide tellimuste vastuvõtmine ja jälgimine et tooted saaksid õigeaegselt väljastatud. Samuti kuulub tööülesannete hulka kauba saatelehtede vormistamine.
Keila Tarbijate Ühistu Keila Tarbijate Ühistu, Haapsalu maantee 57a, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time