Keila Tarbijate Ühistu

Keila Tarbijate Ühistu on asustatud 1909 aastal - sellest ajast alates pakume oma tegevuspiirkonnas klientidele mõistlike hindadega kvaliteetset, sõbralikku ja hea kaubavalikuga mitmekülgset kaubandusteenust.

Keila Tarbijate Ühistu kauplused asuvad seitsme omavalitsuse territooriumil ja töötavad kaubandusketi põhimõttel. Suurim ja tuntuim on Rõõmu Kaubamaja Keilas, lisaks supermarketi valikut pakkuvad kauplused Sauel ja Pääskülas ning igapäevaostudeks sobivad lähipoed nii Keila linnas kui maapiirkonnas. 

Meile kuuluvad kauplused: Rõõmu Kaubamaja, Saue Kaubakeskus, Pääsküla, Kallaste, Harku, Keila-Joa, Treppoja, Jaama, Keila, Turba, Nissi ja Laitse.

Meie kaubavalikut täiendavad aastast 2005 isikupärase ja maitsva toodanguga Rõõmu Küpsetuskoda ja Rõõmu Köök. Lisaks lettides pakutavale on kõigist meie kauplustest võimalik tellida Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodangut tootekataloogi alusel.

04 Dec, 2018
  Keila Tarbijate Ühistu kauplustes klienditeenindajate väljaõpetamine ja koolitamine, vajadusel puuduva töötaja asendamine. Töötaja peab oskama kõiki positsioone – kassa, lett, saal. Töö tegemise koht on erinev (Lääne-Harjumaal) sõltuvalt sellest, millises poes parasjagu abi vaja läheb. Töö toimub graafiku alusel. Tööaeg 9.00-22.00. Kandidaadilt nõutud: Eesti keele oskus Varasem töökogemus kaubanduses Isikliku auto kasutamise võimalus Hea füüsiline vorm Tahe inimestega suhelda ja teha oma tööd hästi Omalt poolt pakume: Neljakohalist töötasu Transpordikompensatsiooni Spordikompensatsiooni Koolitusi, et Sul oleks kergem meie kollektiivi sisse elada Toredaid töökaaslasi ja toetavat juhtkonda Töökohtade arv: 6     Täpsem info personaliosakonnast!
Keila Tarbijate Ühistu Lääne-Harju vald, Harju County, Estonia Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
03 Dec, 2018
Otsime oma kollektiivi abitöölist, kelle tööülesanneteks on korra ja puhtuse hoidmine kaupluses (põrandapesumasin on kaupluses olemas) ning juurviljade pakendamine. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
03 Dec, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Ridva 15, Saue, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
03 Dec, 2018
Kallaste kauplus otsib oma meeskonda põhikohaga klienditeenindajat. Teenindaja ülesanneteks on kaupade väljapanek müügisaali ja klientide teenindamine kassas. Töö toimub graafiku alusel ja sobib nii noortele alates 18. a. kui ka vanematele inimestele!
Keila Tarbijate Ühistu Kallaste kauplus, Klooga Maantee 7, Tabasalu, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
03 Dec, 2018
Otsid uusi väljakutseid? Meil on Sulle hea pakkumine - Kallaste kauplus Tabasalus otsib oma kollektiivi juhataja asetäitjat! Asetäitja ülesanneteks on tellimuste tegemine ja töö korraldamine kui juhatajat parasjagu majas ei ole. Lisaks saad palju klientidega suhelda, vajadusel kassas olla ja kaupa vastu võtta ning välja panna. Töökollektiiv on väga tore ja vastutulelik! Töö toimub graafiku alusel - pikk ja lühike nädal. Tööaeg 9.00-22.00. Lisainfot töö kohta küsi personaliosakonnast personal@keilaty.ee või kauplusest kohapealt 
Keila Tarbijate Ühistu Klooga mnt 7, Tabasalu, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
30 Nov, 2018
Otsime oma rõõmsasse töökollektiivi töökat klienditeenindajat, kes pakuks meie klientidele parimat teenindust! Klienditeenindja töö on klientidega suhtlemine ja nende abistamine nii müügisaalis kui kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja! Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Kauplus Pääsküla, Pärnu maantee 421, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
18 Oct, 2018
Saue Kaubakeskus otsib oma meeskonda rõõmsa ellusuhtumisega asendusklienditeenindajat (vanemmüüjat), kes ei kardaks proovida erinevaid positsioone müügisaalis - letis, kassas, kaupa välja pannes või hoopis tellimusi tehes. Töö on vaheldusrikas ja nõuab palju viisakat suhtlemist klientidega, neid aidates ja nende muresid lahendades. Tule aita sinagi muuta kellegi päev oma hea teenindusega ilusamaks! Töö on vahetustega - pikk ja lühike nädal. Tööaeg 9.00-22.00
Keila Tarbijate Ühistu Ridva 15, Saue, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time