Keila Tarbijate Ühistu

Keila Tarbijate Ühistu on asustatud 1909 aastal - sellest ajast alates pakume oma tegevuspiirkonnas klientidele mõistlike hindadega kvaliteetset, sõbralikku ja hea kaubavalikuga mitmekülgset kaubandusteenust.

Keila Tarbijate Ühistu kauplused asuvad seitsme omavalitsuse territooriumil ja töötavad kaubandusketi põhimõttel. Suurim ja tuntuim on Rõõmu Kaubamaja Keilas, lisaks supermarketi valikut pakkuvad kauplused Sauel ja Pääskülas ning igapäevaostudeks sobivad lähipoed nii Keila linnas kui maapiirkonnas. 

Meile kuuluvad kauplused: Rõõmu Kaubamaja, Saue Kaubakeskus, Pääsküla, Kallaste, Harku, Keila-Joa, Treppoja, Jaama, Keila, Turba, Nissi ja Laitse.

Meie kaubavalikut täiendavad aastast 2005 isikupärase ja maitsva toodanguga Rõõmu Küpsetuskoda ja Rõõmu Köök. Lisaks lettides pakutavale on kõigist meie kauplustest võimalik tellida Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodangut tootekataloogi alusel.

18 Jun, 2018
Saue Kaubakeskus otsib suveks appi transporttöölist puhkuse asendamise ajaks. Transporttöölise ülesanneteks on aidata sissetulev kaup kiiresti vastu võtta ja lattu õigesse kohta ära paigutada. Lisaks kaubapaigutamine müügisaalis. Töö eeldab kiiret mõtlemist ja head füüsist. 
Keila Tarbijate Ühistu Saue Kaubakeskus, Ridva 15, Saue, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time
04 Jun, 2018
Keilas asuv Rõõmu Köök otsib oma kollektiivi vahetuse vanemat! Vahetuse vanema ülesanneteks on kliendikeskse teeninduse, kinnitatud kaubasortimendi saadavaloleku, kvaliteetse toodangu valmistamise, väljastamise ja ladusa ning resultatiivse töö tagamine ettevõttes. Tööülesannete alla kuulub toorainete vastuvõtmine ja vajadusel tellimine, kauba komplekteerimine ja väljastamine kauplustele tellimuste alusel, klientide tellimuste vastuvõtmine ja jälgimine et kõik  tooted saaksid õigeaegselt väljastatud ja oleksid kvaliteetsed. Samuti kuulub tööülesannete hulka kauba saatelehtede vormistamine.
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Köök, Haapsalu mnt 57a, Keila, Harjumaa Täistööaeg - Full Time
04 Jun, 2018
Tule saa osaks ühest väga lahedast tiimist! Treppoja kauplus otsib oma meeskonda kaubapaigutajat, kes aitaks suvehooajal suurenenud kaubamahtude tõttu toidukaubad kiirelt müügisaali toimetada ja õigesti riiulitele laduda. Kollektiiv on väike aga see-eest väga tubli ja kokkuhoidev!
Keila Tarbijate Ühistu Treppoja kauplus, Joa tee 18, Kloogaranna, Lääne-Harju vald, Harjumaa Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
30 Mai, 2018
Rõõmu Kaubamaja otsib oma meeskonda rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Rõivaosakonna teenindaja töö rõivaste markeerimine ja väljapanek müügisaali. Lisaks klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
30 Mai, 2018
Kallaste kauplus otsib oma meeskonda suvehooajaks puhkuste asendajat. Teenindaja ülesanneteks on kaupade väljapanek müügisaalis ja klientide teenindamine kassas. Töö toimub graafiku alusel ja sobib nii noortele alates 18. a. kui ka vanematele inimestele!
Keila Tarbijate Ühistu Kallaste kauplus, Klooga Maantee 7, Tabasalu, Kreis Harju, Estland Hooajaline - Seasonal
30 Mai, 2018
Rõõmu Kaubamaja otsib oma kollektiivi rõõmsameelset klienditeenindajat kalaletti. Peamisteks tööülesanneteks on kala fileerimine, kalatoodete väljapanek, müük ja klientidega suhtlemine. Letitöötaja vastutab enda töötsooni puhtuse ja õigete hinnasiltide eest. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
26 Mai, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab - kaubariiulid peavad olema täis ning õiged hinnasildid ees.  Koduosakonna tsooni kuuluvad toidunõud ja tarvikud, majapidamistarvikud, lillepotid, vaibad jm. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
26 Mai, 2018
Otsime oma kollektiivi abitöölist, kelle tööülesanneteks on korra ja puhtuse hoidmine kaupluses (põrandapesumasin on kaupluses olemas) ning juurviljade pakendamine. Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Rõõmu Kaubamaja, Haapsalu maantee 57b, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
26 Mai, 2018
Keilas asuv Rõõmu Küpsetuskoda otsib oma väiksesse kollektiivi vahetuse vanemat! Vahetuse vanema ülesanneteks on kliendikeskse teeninduse, kinnitatud kaubasortimendi saadavaloleku, kvaliteetse toodangu valmistamise, väljastamise ja ladusa ning resultatiivse töö tagamine ettevõttes. Tööülesannete alla kuulub toorainete vastuvõtmine ja vajadusel tellimine, kauba komplekteerimine ja väljastamine kauplustele tellimuste alusel, klientide tellimuste vastuvõtmine ja jälgimine et tooted saaksid õigeaegselt väljastatud. Samuti kuulub tööülesannete hulka kauba saatelehtede vormistamine.
Keila Tarbijate Ühistu Keila Tarbijate Ühistu, Haapsalu maantee 57a, Keila, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
09 Mai, 2018
Ära maga - tule tööle! Pakume suvehooajaks täistööajaga tööd Harku kauplusesse. Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis.  Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Instituudi tee 2, Harku, Kreis Harju, Estland Hooajaline - Seasonal
09 Mai, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis.  Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Joa tee 18, Kloogaranna, Kreis Harju, Estland Hooajaline - Seasonal
09 Mai, 2018
Ära maga - tule tööle! Pakume täistööajaga tööd Treppoja kauplusesse! Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Joa tee 18, Kloogaranna, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time
09 Mai, 2018
Kauplus Pääsküla otsib oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat saiaküpsetajat, kes küpsetaks kaupluses kohapeal soojasid saiakesi ja pakuks klientidele parimat teenindust! Saiaküpsetaja tööks on leti taga saiakeste küpsetamine, klientidega suhtlemine ja abistamine nii letis kui ka müügisaalis. Igal töötajal on oma töötsoon mille korra ja puhtuse eest ta vastutab.
Keila Tarbijate Ühistu Pääsküla kauplus, Pärnu maantee 421, Tallinn, Harjumaa, Estland Täistööaeg - Full Time
03 Mai, 2018
Otsime oma rõõmsasse töökollektiivi töökat klienditeenindajat, kes pakuks meie klientidele parimat teenindust! Klienditeenindja töö on klientidega suhtlemine ja nende abistamine nii müügisaalis kui kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja! Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Kauplus Pääsküla, Pärnu maantee 421, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
02 Mai, 2018
Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassatsoonis. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab. Isegi kui te pole varem klienditeenindusega tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid kohapeal välja!  Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!
Keila Tarbijate Ühistu Ridva 15, Saue, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time