Keila Tarbijate Ühistu

Keila Tarbijate Ühistu on asustatud 1909 aastal - sellest ajast alates pakume oma tegevuspiirkonnas klientidele mõistlike hindadega kvaliteetset, sõbralikku ja hea kaubavalikuga mitmekülgset kaubandusteenust.

Keila Tarbijate Ühistu kauplused asuvad seitsme omavalitsuse territooriumil ja töötavad kaubandusketi põhimõttel. Suurim ja tuntuim on Rõõmu Kaubamaja Keilas, lisaks supermarketi valikut pakkuvad kauplused Sauel ja Pääskülas ning igapäevaostudeks sobivad lähipoed nii Keila linnas kui maapiirkonnas. 

Meile kuuluvad kauplused: Rõõmu Kaubamaja, Saue Kaubakeskus, Pääsküla, Kallaste, Harku, Keila-Joa, Treppoja, Jaama, Keila, Turba, Nissi ja Laitse.

Meie kaubavalikut täiendavad aastast 2005 isikupärase ja maitsva toodanguga Rõõmu Küpsetuskoda ja Rõõmu Köök. Lisaks lettides pakutavale on kõigist meie kauplustest võimalik tellida Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodangut tootekataloogi alusel.

01 Feb, 2019
€800 kuus
Kallaste kauplus otsib oma meeskonda põhikohaga klienditeenindajat. Töö on vaheldusrikas - teenindaja saab liikuda ja kaupa välja panna ning vahepeal kassatsoonis istuda ja kliente teenindada. Lisaks kuulub klienditeenindajate ülesannete hulka juhataja asetäitja abistamine kaubavastuvõtus ja soojade saiade küpsetamine. Töö toimub graafiku alusel - pikk ja lühike nädal, kell 9.00-22.00. Töö on hästi tasustatud! Lisainfo personaliosakonnast või kauplusest koha pealt!
Keila Tarbijate Ühistu Kallaste kauplus, Klooga Maantee 7, Tabasalu, Harju County, Estonia Täistööaeg - Full Time
01 Feb, 2019
Otsid uusi väljakutseid? Meil on Sulle hea pakkumine - Kallaste kauplus Tabasalus otsib oma kollektiivi juhataja asetäitjat! Asetäitja ülesanneteks on tellimuste tegemine ja töö korraldamine kui juhatajat parasjagu majas ei ole. Lisaks saad palju klientidega suhelda, vajadusel kassas olla ja kaupa vastu võtta ning välja panna. Töökollektiiv on väga tore ja vastutulelik! Töö toimub graafiku alusel - pikk ja lühike nädal. Tööaeg 9.00-22.00. Lisainfot töö kohta küsi personaliosakonnast personal@keilaty.ee või kauplusest kohapealt 
Keila Tarbijate Ühistu Klooga Maantee 7, Tabasalu, Harju County, Estonia Täistööaeg - Full Time
28 Dec, 2018
Saue Kaubakeskus otsib oma meeskonda rõõmsa ellusuhtumisega asendusklienditeenindajat (vanemmüüjat), kes ei kardaks proovida erinevaid positsioone müügisaalis - letis, kassas, kaupa välja pannes või hoopis tellimusi tehes. Töö on vaheldusrikas ja nõuab palju viisakat suhtlemist klientidega, neid aidates ja nende muresid lahendades. Tule aita sinagi muuta kellegi päev oma hea teenindusega ilusamaks! Töö on vahetustega - pikk ja lühike nädal. Tööaeg 9.00-22.00
Keila Tarbijate Ühistu Ridva 15, Saue, Harjumaa, Estonia Täistööaeg - Full Time