Narva Muuseum SA

Narva Muuseum on üks vanimaid Eestis tegutsevaid muuseume, mis paikneb Eestimaa idapiiril. Muuseumile kuuluvad Hermanni linnus ja Kunstigalerii Gloria bastionil.

Külastuse kõrgperioodidel on avatud ka linnuse põhjahoovis asuv ajalookeskus Põhjaõu, mis on Narva Muuseumi interpretatsioon 17. sajandi varauusaegsest käsitööliste linnaosast.
Narva Muuseumi missiooniks on säilitada tulevastele põlvedele Narva ajaloo-, arhitektuuri ja kultuuripärandit, kasvatada seda uurides ja tutvustades Narva ja Eesti elanike teadmisi ja teadlikust ning luua seeläbi hoolivat ja vastutustundlikku suhtumist pärandisse. Arhitektuuripärandi väärtustamise ja parendamisega aitab Narva Muuseum kaasa Narva linna arengule.

19 Mar, 2019
SA Narva Muuseum on pidevalt arenev ja paljude võimalustega koht Euroopa idapiiril, kus minevik kohtub tulevikuga ning erinevad kultuurid sulavad kokku ühtseks tervikuks. Elamused ootavad sind! SIHTASUTUS NARVA MUUSEUM OTSIB TEADUSJUHTI Narva Muuseum ootab oma meeskonda inimest, kelle ülesandeks on muuseumi teadus- ja kogumistegevuse juhtimine, uute ekspositsioonide ettevalmistamine ja Narva Muuseumi ajalookeskuse Põhjaõue sisuline eestvedamine. Kui Sa ei karda uusi väljakutseid ja tööd mitmekeelses kollektiivis ning omad pealehakkamist ja järjekindlust muuseumi teaduspõhiseks arendamiseks eesootavatel aastatel, siis on see töö just Sinu jaoks! Nõudmisteks on kõrgharidus (soovitavalt ajaloo- või etnoloogia vallas), uurimistöö kogemus ning hea suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti keeles, kasuks tuleb vene keele ja teiste võõrkeelte valdamine. Omalt poolt pakume toetavaid kolleege ning tööd uuendusmeelses ja pidevalt arenevas muuseumis, rõõmsameelset, asjatundlikku ja loovat õhkkonda, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, konkurentsivõimelist töötasu ja arenemisvõimalusi ühes Eesti suuremas muuseumis ja põnevaid väljakutseid ajaloolises keskkonnas! Tööle asumise aeg: kokkuleppel. CV, motivatsioonikirja ja nägemuse teadusosakonna arenguperspektiividest palume saata aadressile: kantselei@narvamuuseum.ee 19 . aprilliks 2019 . Küsimustele vastame sama e-maili kaudu ja telefoni teel: 359 9241. Valitud kandidaatidega korraldatakse intervjuud.
Narva Muuseum SA Narva, Estonia Täistööaeg - Full Time
18 Mar, 2019
SA Narva Muuseum on pidevalt arenev ja paljude võimalustega koht Euroopa idapiiril, kus minevik kohtub tulevikuga ning erinevad kultuurid sulavad kokku ühtseks tervikuks. Elamused ootavad sind! SIHTASUTUS NARVA MUUSEUM OTSIB PROJEKTIJUHTI Narva Muuseum ootab oma meeskonda entusiastlikku ja sisemiselt motiveeritud projektijuhti, kes oskab tegutseda iseseisvalt, algatada muudatusi ning viia neid järjepidevalt ellu. Kui Sa ei karda uusi väljakutseid ning oled tulvil pealehakkamist ja järjekindlust, siis on see töö just Sinu jaoks!     Kandidaadi tööülesanneteks on: muuseumi arendusprojektide koordineerimine, juhtimine ja aruandlus koostööprojektide elluviimine taotluste ja aruannete koostamise koordineerimine ja esitamine lisavahendite leidmine muuseumi eelarvesse Euroopa Liidu projektide koordineerimine, juhtimine ja aruandlus Kandidaadilt eeldame: väga head analüüsivõimet ja pingetaluvust süsteemsust, korrektsust ja täpsust head suhtlemis- ja argumenteerimisoskust suulist ja kirjalikku väljendusoskust eesti, vene ja inglise keeles oskust mõelda kastist välja ja nautida uusi väljakutseid suutmist ette võtta ja teostada suuri projekte projektijuhtimise alased teadmised ja kogemused töökogemuse omamist vähemalt 2 aastat projektijuhtimise valdkonnas kogemust Euroopa Liidu projektidega Riigihangete seaduse tundmine ja seaduses orienteerumine Meie pakume: rõõmsameelset, asjatundlikku ja loovat õhkkonda uusi huvitavaid väljakutseid ning võimalust panustada oma valdkonnas muuseumi arengusse huvitavat ja vaheldusrikast tööd enesetäiendamisvõimalust ja mitmekülgset tööd toetavaid kolleege ning tööd uuendusmeelses ja pidevalt arenevas muuseumis konkurentsivõimelist töötasu Tööle tuleb asuda esimesel võimalusel. CV ja motivatsioonikirja palume saata aadressile: kantselei@narvamuuseum.ee 2 . aprilliks 2019 . Küsimustele vastame sama e-maili kaudu ja telefoni teel: 359 9241. Valitud kandidaatidega korraldatakse intervjuud.
Narva Muuseum SA Narva, Estonia Täistööaeg - Full Time