Narva Muuseum SA

Narva Muuseum on üks vanimaid Eestis tegutsevaid muuseume, mis paikneb Eestimaa idapiiril. Muuseumile kuuluvad Hermanni linnus ja Kunstigalerii Gloria bastionil.

Külastuse kõrgperioodidel on avatud ka linnuse põhjahoovis asuv ajalookeskus Põhjaõu, mis on Narva Muuseumi interpretatsioon 17. sajandi varauusaegsest käsitööliste linnaosast.
Narva Muuseumi missiooniks on säilitada tulevastele põlvedele Narva ajaloo-, arhitektuuri ja kultuuripärandit, kasvatada seda uurides ja tutvustades Narva ja Eesti elanike teadmisi ja teadlikust ning luua seeläbi hoolivat ja vastutustundlikku suhtumist pärandisse. Arhitektuuripärandi väärtustamise ja parendamisega aitab Narva Muuseum kaasa Narva linna arengule.

03 Okt, 2018
SA Narva Muuseum on pidevalt arenev ja paljude võimalustega koht Euroopa idapiiril, kus minevik kohtub tulevikuga ning erinevad kultuurid sulavad kokku ühtseks tervikuks. Elamused ootavad sind! Sihtasutus Narva Muuseum otsib seoses uue ekspositsiooni avamisega 01. juulil 2019 oma meeskonda uusi programmijuht-giide ( nii põhitöökohaga kui töövõtulepinguga). Kandidaadilt eeldame: esinemisjulgust ja särasilmsust eesti, vene ja inglise keele oskust loovust ja algatusvõimet meeskonnatöö oskust ja koostöövalmidust korrektsust ja täpsust avatust ja tolerantsust huvi ajaloo vastu Meie pakume: giidikoolitust (üldine ja muuseumispetsiifiline) millegi täiesti uue ja omanäolise loomise võimalust huvitavat ja vaheldusrikast tööd unikaalset töökeskkonda enesetäiendamise võimalusi konkurentsivõimelist töötasu Esimene infopäev 3. novembril kell 12.00 Narva Linnuses. Tööle asumine juuli 2019. Sellele eelneb põhjalik koolitus. CV ja motivatsioonikirja palume saata aadressile: kantselei@narvamuuseum.ee 29. oktoobriks. Küsimustele vastame sama e-maili kaudu.
Narva Muuseum SA Narva Täistööaeg - Full Time
02 Okt, 2018
SA Narva Muuseum on pidevalt arenev ja paljude võimalustega koht Euroopa idapiiril, kus minevik kohtub tulevikuga ning erinevad kultuurid sulavad kokku ühtseks tervikuks. Elamused ootavad sind! SIHTASUTUS NARVA MUUSEUM OTSIB ÜRITUSTE JUHTI, kelle ülesandeks on muuseumis toimuvate ürituste planeerimine, organiseerimine ja läbiviimine, üritustega seotud klientide ja partneritega suhtlemine ning rendiürituste teenendamine. Kandidaadilt eeldame: erialale vastavat haridust või varasemat ürituste korraldamise kogemust eesti, vene ja vähemalt veel ühe võõrkeele oskust loovust ja algatusvõimet meeskonnatöö oskust ja koostöövalmidust korrektsust ja täpsust asjaajamises avatust ja tolerantsust tehnilist taipu Meie pakume: millegi täiesti uue ja omanäolise loomise võimalust huvitavat ja vaheldusrikast tööd unikaalset töökeskkonda enesetäiendamise võimalust Ametikoha brutopalk on 1250 eurot. Tööle tuleb asuda niipea kui võimalik. CV ja motivatsioonikirja palume saata aadressile: kantselei@narvamuuseum.ee 31. oktoobriks 2018 . Küsimustele vastame sama e-maili kaudu ja telefoni teel: 359 9241. Valitud kandidaatidega korraldatakse intervjuud.
Narva Muuseum SA Narva Täistööaeg - Full Time