Lidl Eesti

Tööpakkumised Lidl `is - Vabad töökohad Lidl Eestis!

Oled Sa mõelnud karjäärist rahvusvahelises meeskonnas, kus iga päev panustad Euroopa suurima jaekaubandusketi tegevuse alustamisele Eestis? Kas otsid töökohta, kus ei oodata niivõrd aastatepikkuseid kogemusi valdkonnas, vaid pigem soovi areneda, head õpivõimet ning tegutsemissoovi? Lidlis on see kõik võimalik! Oleme edukas jaemüügikett, mis laieneb jõudsalt üle maailma ning pakub uut tüüpi ostukogemust juba 32 riigis. Meil on üle 10 000 kaupluse ning üle 150 logistikakeskuse, mis teeb meist suurima jaeketi Euroopas. Lidlis ootab Sind tugev meeskond, mis usaldab Sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Haara kinni võimalusest ja ühine meie andeka meeskonnaga!

Tutvu meie karjäärilehega: https://karjaar.lidl.ee

 

 

18 Nov, 2020
Sinu üldsandeks saab olema Lidli graafilise visuaali loomine nii poodidesse, kliendilehtedesse kui ka veebi. Sinuga koos töötab toetav meeskond, kes töötavad kõik ühise eesmärgi nimel. 
Lidl Eesti Tallinn, Estonia Täisajaga
18 Nov, 2020
Toidukategooria kampaaniate planeerimine koos tiimiga. Projektijuhtide abistamine igapäevastes tegevustes (tootearendus, tootekategooriad). Uute toodete- ja tooteartiklite testimine. Osalemine turuanalüüsi ja tootestrateegiate väljatöötamisel. Parimate toodete ja tarnijate kaardistamine.
Lidl Eesti Tallinn, Estonia Täisajaga