Site Online Counter
Skip to main content

Faberlic – suurim Venemaa ettevõte otsemüügi turul, unikaalse patenteeritud hapnikukosmeetika tootja, kelle tooted viivad hapniku naha süvakihtidesse. Samuti sisaldab Faberlic’i tootevalik naha- ja juuksehooldusvahendite kogu gammat, eksklusiivseid Prantsuse parfüüme, dekoratiivkosmeetikat, kodu- ja tervisetooteid ning riideid kogu perele.

Ettevõte väljus 2003. aastal rahvusvahelisele turule, praegu on Faberlic’i esindused avatud 24 maailma riigis. Üle 600 tuhande konsultandi Euroopas ja Aasias teevad meiega koostööd. Ligikaudu 5 mln tarbijat kasutab iga päev rõõmuga Faberlic’i tooteid!

Ettevõtte toodangu hulka kuulub üle 1000 tootenimetuse, toodetele on saadud 30 patenti ja ettevõte kuulub „Kosmeetikaettevõtete Top-100” nimekirja.

Faberlic on keskkonnaorganisatsiooni EKA sponsor, kes viib ellu programme „Rohelised linnad” ja „Rohkem hapnikku!”. Tänu antud programmidele on Venemaal istutatud 7 mln puud.

Ettevõttel Faberlic on oma tootmine, mis tugineb Euroopa kvaliteedistandarditele, selles kasutatakse kõige eesrindlikumaid ja keskkonnasõbralikumaid seadmeid, automaatseid kosmeetikatoodete tootmis- ja pakkimisliine. Potentsiaalsete tootmisvõimsuste ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub Faberlic Venemaa kõige suuremate kosmeetikaettevõtete hulka.