Online Counter
REHVITAKSO OÜ

Rehvitakso OÜ on Eesti firma, mis on asutatud aastal 2007.

Oleme orienteeritud sõidukite rehvivahetuse kvaliteetse, kiire ja mugava teeninduse tagamiseks.

Pakume klientidele kõiki rehvivahetusega seotuid teenuseid samuti ka konditsioneeride täitmist- ja hooldust ning autoremonti. Meie e-keskkonnas leiate rehvid ja veljed, mis on müügil väga soodsate hindadega ja suures valikus. Rehvitakso on tegutsenud tänaseks juba kolmteist (13) aastat ning  on üks esimestest ettevõttetest oma uudse teenusega, kes pakub rehvivahetuse teenust Tallinna suuremates kaubanduskeskuste parklates ajutiste kollaste telkide all.

Ettevõtet juhivad kaks Eesti noort inimest, kes ise kunagi ettevõttele ka nurgakivi panid ja rehve vahetasid. Nüüd tegelevad firma asutajad firma juhtimise ja müügiprotsessiga, kuid kiiretel aegadel võib ka firmajuhte rehvivahetuse pinkide taga näha. Seega võib öelda, et firmajuhid teavad täpselt mis on rehvivahetuses oluline ja mida peab silmas pidama, sest neil endal on pikaajalised kogemused rehvivahetuse alal ning nüüd jagatakse neid kogemusi uutele rehvitehnikutele, kes selles ettevõttes töötavad. Toeta Eesti ettevõtet ja kasuta meie kvaliteetseid teenuseid.

Rehvitakso OÜ on saavutanud 2020 aastal kindla positsiooni Eesti turul ning oleme täna  -  Suurim Rehvivahetaja Pealinnas.


http://www.rehvitakso.ee/
 

22 Sep, 2020
€1,500 - €1,800 kuus
REHVITEHNIK tööpakkumine Töö kirjeldus -Rehvitehnik, kes võtab rattad auto alt ja uuesti paigaldab need auto alla kasutades töövahenditeks tungrauda või posttõstukit ja õhksurvepüstolit. -Rehvitehnik, kes võtab rehvid veljelt maha ja paneb uuesti velje peale montaazipingis ning tasakaalustab rattad tasakaalupingis. Nõudmised kandidaadile Kui sa oskad osaliselt tööde kirjelduses nimetatuid töid, siis ootame Sind ikkagi kandideerima. Suureks kasuks tuleb eelnev töökogemus või tehniline taip tehnika valdkonnast, mis lühendab väljaõppe perioodi. Pakume Kui Sa tuleksid meile tööle, siis saad teada, et - see töö on huvitav ja arendav - siin saab suhelda noortega enda ümber, kes mõtlevad nii nagu Sinagi - siin on põnevad kliendid, kellele saad oma teadmiste ja oskustega abiks olla - me oleme siin...
REHVITAKSO OÜ Tallinn, Estonia Hooajaline või ajutine Osalise ajaga