TAKET KAUBANDUS OÜ

Taket Kaubandus OÜ on autovaruosade jae- ja hulgimüügifirma, mis alustas tegevust 1991 aastal AS Taket nime all. 1999 aastast kanname nime Taket Kaubandus OÜ. Hetkel töötab firmas 27 inimest. Klientide paremaks teenindamiseks oleme avanud kaks kauplust Tallinnas - Mustamäel ja Lasnamäel. Lisaks on meie varuosakeskused veel Tartus ja Pärnus.

Oleme Jaapani ja Korea autode varuosade müügis juhtival kohal. Lisaks pakume laias valikus varuosi Chrysler sõidukitele ja erinevatele Prantsuse automarkidele.

Suudame pakkuda kvaliteetset ja konkurentsivõimelist kaupa otse oma laost. Kaupade importimine toimub üle maailma parimatest firmadest. Japanpartsi kaubamärgi alla on koondatud tooteid valmistajatelt nagu AJUSA, AISIN, DENSO, GMB, KOYO, HKT, 555 jne. Meie tootevalik täieneb pidevalt ja meie soov on rahuldada ka nõudlikuma kliendi soov, et saaksime olla "Sinu professionaalne partner".

 

30 Mai, 2018
Töö kirjeldus Kauba vastuvõtmine, kontoll, paigutamine, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine.
TAKET KAUBANDUS OÜ Kassi 15, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
30 Mai, 2018
Kui Sul on tehnilist taipu, tunned huvi autovaruosade vastu, oled töökas, korrektne, usaldusväärne, positiivse ellusuhtumisega, valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil, tunned arvutit lõppkasutaja tasemel ning Sul on soov end professionaalselt edasi arendada, oled just õige inimene kandideerima. Saada CV koos palgasooviga tiina@taket.ee
TAKET KAUBANDUS OÜ Kassi 15, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time