Online Counter
STORENT OÜ

Storent Grupp on tehnikarendi firma, kes opereerib edukalt Baltikumis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.

Oleme alati valmis väljakutseteks ja katsetame kõige julgemaid ideid reaalses elus. Otsime enda seltskonda entusiastlikke ja kirglikke professionaale, kes teel tekkivatest takistustest hoolimata keskenduvad lõppeesmärkide täitmisele.

Kui oled laia silmaringiga ja sihikindel ning oskad inimestega hästi suhelda ja soovid töötada rahvusvahelises firmas, siis liitu just meiega!

05 Aug, 2020
Tugev meeskond Pakume tööd professionaalses meeskonnas ja tagame tööks vajaliku väljaõppe Rahvusvaheline kogemus Tagame professionaalse kasvu ja huvitava töö rahvusvahelises kollektiivis Peame oluliseks: oskust ja soovi kliente hästi teenindada tehnilist taiplikkust vastutustundlikku töösse suhtumist vähemalt kesk- või keskeriharidust valmisolekut töötada välitingimustes ja tõsta raskusi eesti ja vene keele oskust suhtlustasemel Usaldame Sulle: klienditeeninduse tehnika peale- ja mahalaadimise kliendisaadetiste komplekteerimise inventuuride teostamise seadmete ja lao korrashoiu ning esmase kontrolli Oled huvitatud? Ühine meiega!
STORENT OÜ Punane 6a, 13619 Tallinn, Estonia Full Time
05 Aug, 2020
  Hea palk Tagame motiveeriva bonussüsteemi, kus Sinu tegevusest sõltub lõplik tasu Tugev meeskond Pakume kaasaegset IT-süsteemi ja tööd professionaalses meeskonnas Ärivaldkonna õpe  Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada selle ala eksperdiks Peame oluliseks järgmist: kogemus tehnikarendis või ehitusvaldkonnas soov töötada tugevas ja ühtses meeskonnas ambitsioonikus, sihipärasus, tulemusele orienteeritus väga hea eesti keele oskust Usaldame Sulle järgmise: uute klientide leidmise  suhted olemasolevate klientidega   klientide nõustamine tehnika kasutamise asjus lahenduste ja soovituste tagamine tehnika kasutamise asjus  Oled huvitatud? Ühine meiega!
STORENT OÜ Punane 6a, Tallinn, Estonia Professional & Skilled worker Täisajaga
05 Aug, 2020
Tugev meeskond ja huvitav töö Pakume huvitavat tööd professionaalses ja abivalmis meeskonnas Rendivaldkonna õpe  Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada oma ala eksperdiks T öötulemustele vastavat palka Pakume töötulemustele vastavat palka Peame oluliseks järgmist: klientide teenindamise kogemust ja avatud suhtlemist soovi ühtses meeskonnas anda oma panus heade tulemuste saavutamiseks ambitsioonikust, sihikindlust ja leidlikkust asjade elluviimisel Usaldame Sulle järgmise: klientide teenindamise rendikeskuses klientide nõustamise tehnika võimaluste ja kasutamise kohta professionaalse müügijärgse tegevuse tagamise   Oled huvitatud? Ühine meiega!
STORENT OÜ Punane 6a, Tallinn, Estonia Full Time