Blog Hit Counter
Vapi people OÜ "Vapiano"

 

Chi va piano va sano e va lontano – üle kogu maailma.

“Chi va piano, va sano e va lontano”:  Itaalia vanasõna, mis tähendab “Kui võtad elu kergelt ja rahulikult, elad kauem ja tervemalt”. Nimelt see on suhtumine, mille kõik meie Vapianod iga päev ellu kutsuvad – nii meie külaliste kui töötajate, Vapianistide kaudu. Nii on see olnud alates 22. oktoobrist 2002, mil avati esimene Vapiano Saksamaal Hamburgis, Hohe Bleichenil. Kaks aastat hiljem otsustasid selle loojad viia Vapiano restoraniketina üle kogu maailma. Tänaseks on 26 riigis 4 mandril asutatud juba üle 120 Vapiano, ning tulevikus planeeritakse avada veel palju rohkem.

Kõigis maailma linnades jagavad meie rahulikus miljöös kohtuvad inimesed ühte tähtsat omadust: armastus elu vastu ning spontaanse ja tõelise sõpruse jagamine.

Vapianode pikad tammelauad kutsuvad suhtlema – sõpradega, perega või lihtsalt teiste külastajatega. Lihtne on suhelda heas seltskonnas, kus kõik jutustavad, naeravad ja mõistagi naudivad head toitu.

Pasta, pizza, eelroad ja salatid tellitakse otse kokkadelt Vapiano keskel asuvatest üksiklettidest. Kokad valmistavad kõik road tellimuse järgi otse külastajate ees. Kõigil on võimalik saada oma toit isiklike eelistuste kohaselt. Luua on võimalik oma lemmikroogi, mida saab seejärel enda maitsele kohandada. Laudadel olevad maitsetaimede potid ja värsked maitsetaimed ei ole ainult kaunistuseks, vaid ka igale roale väärilise maitse lisamiseks.

 Külastajad näevad, kuidas pasta ja magusroad valmistatakse värskelt iga päev iga Vapiano keskel asuva klaasiga piiratud leti taga. Meie pizzatainas, kastmed ja pesto valmistatakse kõik kohapeal ja garanteeritult parimatest koostisainetest. Iga Vapiano üle kogu maailma hoolitseb ise oma toidu valmistamise eest, kuna Vapianol ei ole tootmiskeskust.


Külastajad, kes soovivad pärast toitu nautida kohvi või jooke, võivad liikuda lauast baari või mugavasse salongi. Kaardipõhise süsteemi abil toimub maksmine kõigi ostetud toitude eest vastuvõtulauas, kui klient on valmis lahkuma.

Vapiano on ideaalne paik kiireks lõunaks, pärastlõunaseks pausiks või meeldivaks õhtusöögiks sõprade või pere keskel.

Kas oled juba Vapianot proovinud?