B&H Solutions OÜ

B&H Solutions OÜ, ehk Ajud ja Käed Lahendused on värbamis- ja mehitamisteenust osutav ettevõte, mis on orienteeritud klientide organisatsioonide tööjõuprobleemide lahendamisele. 

Ettevõtja omab üle 13 aastast töökogemust värbamisvaldkonnas. 

15 Jul, 2018
Tööandjaks on 20-aastase tegevuskogemusega tööstusseadmete müügi ja hooldusega tegelev edukas ettevõte. Tööülesanded: uute tööstusseadmete paigaldamine ja seadistamine; müüdud seadmete garantiihooldus, regulaarne hooldus, rikete kõrvaldamine ja remont; kliendi varustamine varuosadega ja neile hinnapakkumiste tegemine; suhtlemine kliendi esindajaga ning vajadusel ka tootjatehase esindajaga.
B&H Solutions OÜ Pärnu, Kreis Pärnu, Estland Täistööaeg - Full Time
10 Jul, 2018
B&H Solutions kliendiks on Pärnumaal Tihemetsal asuv metallkonstruktsioonide valmistamisele, nende osade tootmisele ja paigaldamisele spetsialiseerunud ettevõte  OÜ Helmetal IMS   Ettevõtte eesmärk on pakkuda parimat kvaliteeti tootmisturul. Meie jaoks tähendab see vastata kliendi ootustele sobivate tarnetähtaegadega, piisava tootmisvõimalusega ja paindlikkusega erinevate toodete valmistamisel . Seoses töömahtude kasvu ja töökorralduse efektiivistamisega võtame tööle TOOTMISTSEHHI MEISTRI, kelle tööks on tootmistsehhi igapäevase töö korraldamine.
B&H Solutions OÜ Tihemetsa, Kreis Pärnu, Estland Täistööaeg - Full Time
04 Jul, 2018
€3,00 - €5,00 tunnis
Tööandjaks on 2007 aastast tegevust alustanud terasprofiilidest klaasitud avatäidete (fassaadid, uksed, vaheseinad) valmistamisele spetsialiseerunud tootmisettevõte Terastehnika AS . Ettevõtte kogu toodang läheb ekspordiks. Seoses töömahtude kasvuga võtame hooajalist (kuni aasta lõpuni) juurde LIHVIJAID, kelle tööks on metallprofiilide värvimiseks ettevalmistamine – eksentriklihvijaga pinna karestamine.
B&H Solutions OÜ Pärnu, Kreis Pärnu, Estland Hooajaline - Seasonal