Biuro OÜ

Oleme ajutist tööjõudu vahendav ja värbav ettevõte, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. 15 aasta jooksul oleme saanud väärtuslikke kogemusi personalijuhtimises ning palju tunnustust Eesti suurematelt ettevõtetelt ja tuntud rahvusvahelistelt korporatsioonidelt. Meie kliendid palkavad regulaarselt meie kaudu üle 300 ajutise töötaja. Pakume ajutist tööd lihttöölistele, oskustöölistele, erinevate valdkondade spetsialistidele ja kontoritöölistele. Korraldame ka otsinguid ja personali valimist mitmetele ärisektoritele. Meie pakutavate ajutiste töötajate arv suureneb igal aastal.
BIURO töötab Eestis Tallinnas ning ajutise tööjõu vahendamise ja personalivaliku projektid ulatuvad üle kogu Eesti. BIURO Leedu filiaalid asuvad Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Šilutė, Plungė, Ukmergė ja Marijampolė ning Läti filiaal Riias.

14 Nov, 2020
Me pakume -  Huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes. Sõbralikku kollektiivi ja toetavat juhtkonda. Kaasaegseid töötingimusi. Meeskonnaüritusi ja tervist väärtustavaid soodustusi. Sise- ning välikoolitusi. Motiveerivat töötasu. Tööaeg E-R 8:00-17:00 Töökoht asub Tallinna kesklinnas (parkimiskohaga). Me ootame Sinu poolt -  Erialane haridus ning töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 2 aastat. Kehtiva raamatupidamist hõlmava seadusandluse (EV raamatupidamiseseadus, maksuseadus, töölepinguseadus, äriseadustik) tundmine ja praktiline kasutamine. Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ( C2 ) .  Inglise keele oskus heal tasemel. Vene keel tuleb kasuks. Hea arvutioskus (MS Excel valdamine väga heal tasemel). Analüüsivõime ning...
Biuro OÜ Kesklinn, Tallinn, Estonia Full Time