Aknatehas OÜ
 

Aknatehas OÜ on Eesti tootmisettevõte, kelle meeskonnal on 15-aasta pikkune puitakende, -uste ning muude puittoodete valmistamise kogemus. Alates 2007 aastast kasutame Kalesi kaubamärki. Aknatehase tootmishooned asuvad Kalesi külas, Harjumaal.

Aknatehas OÜ põhitegevuseks on puit- ja puitalumiiniumakende ning rõduuste tootmine. Tootevalikusse kuuluvad turul enim nõutud üheraamilised sissepoole kald-pöördavanevad aknad ja rõduuksed, paralleel-lükanduksed ning puidust aknalauad. Samuti toodame energiasäästlikke passiiv- ja hübriidaknaid kui ka tuletõkkeaknaid.

Meie eesmärgiks on klientidele pakkuda professionaalset nõustamist koos kvaliteetsete akna- ja uksetoodetega. Soovime tõestada nii endale kui kõigile teistele, et tänapäevaste immutusmaterjalide ja värvimistehnoloogiate kasutamisel on puitakende viimistluse vastupidavus võrreldav puitalumiiniumakende omadustega. 

Meie missiooniks on arendada kõrge soojusisolatsiooniga akna- ja uksetooteid, et anda seeläbi omapoolne panus globaalse soojenemise pidurdamisele. Soovime aidata kaasa pingviinide asurkondade säilimisele. 

Pakume aknatoodetele kuni 5-aastast garantiid, et kindlustada meelerahu nii klientidele kui ka meile.