Visitor Counter Online
Mastodon Skip to main content
Tagasi

La Prima Pizza Vanalinn

Harju 13, Tallinn, Estonia

La Prima Pizza asutati 9 aastat tagasi 2012 eesmärgiga tõsta pizza - itaalia jasöögikultuuri ning teenindust Eestis.

La Prima Pizza Gonsiori avasime 2015, peamiselt suunatud kaasamüügile kuid saab ka kohapeal einestada olemas mõnud hubane diivani nurk ja ka valik erinevaid laudasid, suvel on avatud terass.

La Prima Pizza Vanalinn (meie esindusrestoran) avasime 2019, oma esindusrestorani oleme koondanud KÕIK kõige parema ja teinud seda suure pühendumisega. Ehitusele kulus 14 kuud aega ja palju ....

Tänaseks on La Prima Pizza Vanalinn TripAdvisoris Nr 1 pizza, Nr 1 Itaalia ja Nr 2 kõikidest restoranidest (seega veel on kuhu areneda).

La Prima Pizza Vanalinnas pakume suurepäraste pizzade kõrval austreid, pastasid, kivi grillil maa ja mere hõrgutisi. Kohapeal valmistame Parimat Limoncellot ja Suurepäraseid desserte.

Kolmapäeviti, reedeti ja laupäeviti esineb Itaalia mahehäälik Filippo Pozza ja õhtuti muutub meie restoran hubaseks veinibaariks.

Restoran on kujundatud kohaks kus on hea ja hubane olla, meie Teenindus on viisakas, sõbralik ja kliendile suunatud.

Töömahu suurenedes ja terassi avades otsime meeskonda juurde positiivseid persoone ( kokkasid, teenindajaid, pagarit ja abilist kööki) kes peavad lugu heast söögist, joogist ja teenindusest.

Meie meeskond on meile väga tähtis, hoolime ja motiveerime erinevate boonuste, soodustuste ja muude hüvedega.