Visitor Counter Online
Mastodon Skip to main content
Tagasi

Bacio OÜ

Narva maantee 63/4, Tallinn, Estonia

BACIO - kirju tükike Itaalialt, kus kohtuvad ikoonilised Itaalia maitsed, kunstiline atmosfäär & elav muusika.

Chef Patron Vladislav Djatšuki neljandas, Itaalia köögist inspireeritud restoranis, on toit püha, justkui külastaksid üht tõelist Itaalia vanaema - nonnat! Soe kallistus, põsemusi ja uskumatud toidulõhnad. Need ehedad maitsed, mis viivad lapsepõlve radadele. Koht, kuhu oled alati oodatud, ja kust lahkuda ei taha. Pikad vestlused, muusika, mis kostub taustal. Unustad end ja aeg möödub märkamatult. Naudid hetke, mis on magus kui musi!

Vladile omaselt, on BACIO maitsed puhtad, ent kõrgkulinaaria vormingus. Viimnegi detail on läbimõeldud ja harmoonias: lõhnad, värvid ja tekstuurid. Toidu võlu peitub traditsioonide austamises, kodustes maitsetes, mis viivad mälestusterajale. BACIO Chef de Cuisine Eduard Kisseljov on Vladislavi käe all sirgunud noor andekas kokk, kes jagab Djatšuki väärtusi ning ühise meeskonnana toovad eheda Itaalia köögi oma külastajateni.

BACIO interjöörile on oma puudutuse andnud sisearhitektid Külli Salum ja Riina Harik, kes on endistele IO Lounge ruumidele andnud värske hingamise, lisanud lihtsust ja pannud koha taas elama. Valgus, rohelus ja musta-valgetriibuline kangas koos kullatud detailide ja peenete lühtritega mõjuvad kooslusena, mis on elegantne ja väljapeetud.

Päeva esimeses pooles on külastajate päralt hubane kohvik, mis pakub värskeid küpsetisi, laia valikut põnevaid maitseid, argipäeviti hommikusööki ja lõunat ning nädalavahetusel brunchi. Õhtuti võõrustame külalisi restoranipoolel, et pere või sõbrad saaksid kokku tulla ja nautida ennastunustavalt päeva kõige olulisemat osa - püha õhtusööki. Nautimaks keelel tantsivaid maitseid, rikkalikku veinivalikut ning keerlemaks päeva muljete ja muusika saatel öösse. Suvel on võimalik mõnusalt aega veeta päikeselisel väliterrasil.

Bacios on suurepärane võimalus korraldada privaatselt nii väiksemaid kui ka suuremaid sündmuseid kuni 150-le külalisele. Valmisolek a la carte õhtusöögiks, püstijalapeoks, seminariks või koolituseks, lihtsamateks või erilisemateks lahendusteks ning tehniline võimekus artistide ja muu meelelahutuse jaoks on meil olemas.

BACIO Kohvik • Resto • Muusika asub Tallinnas, idüllilises Kadriorus aadressil Narva mnt 63/4. Kohvik on avatud argipäeviti 9.00-17.00, nädalavahetusel 11.00-17.00 ning restoran argipäeviti 18.00-23.00, laupäeval 18.00-23.00 ning pühapäeval 18.00-22.00. Laua saab broneerida telefonil +372 5302 0902 või info@bacio.ee.