Online Counter
Terve Pere Apteek OÜ

Terve Pere Apteek OÜ ühendab enda alla 83 Apotheka kaubamärki kandvat apteeki.

Kuulume Baltimaade juhtiva ravimite hulgi- ja jaemüügikontserni Magnum AS, tegutsedes ravimite jaeturul alates 1993. aastast.

Lisaks Terve Pere apteekidele kannab Apotheka kaubamärki üle 80 apteegi. Meie apteeke saad leida  erinevatest suurte linnade kaubandus- ja tervisekeskustes kui ka väiksemates linnades ning maapiirkondades. Meie Tallinna Raekoja platsil asuvat Raeapteeki teatakse hästi ka Eestist kaugemal, kuna oma 600-aastase ajalooga on see Euroopa vanim, pidevalt samal kohal tegutsenud apteek.

Oma tegevusega soovime olla tervema ja terviseteadlikuma ühiskonna eestvedajad. Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru- ja arvamusliidriks.

Meie igapäeva tegevusi saadavad ühised väärtused: usaldusväärsus, porfessionaalsus, innovatiivsus, hoolivus, pühendumus ja avataus. Peame väga tähtsaks elukestva õppe korraldamist meie apteekritele – ravimimaailm areneb väga kiiresti ja uuega kursis olles oskame aidata klientidel teha parimaid tervist puudutavaid otsuseid. 2013. aastal avasime Eesti esimese netiapteegi ja täna pakume meie klientidele Mustamäe Apteegis täiesti ainulaadset teenust – ravimite personaalset pakendamist. Esimesena Baltikumis tõime 2015.a. alguses apteeki apteegiroboti, uue ja innovatiivse apteekri abilise, mille läbi saame veelgi rohkem pühenduda meie klientide nõustamisele ja teenindamisele.

Olles Eesti suurim apteegikett on meil parimad võimalused karjääriplaneerimiseks ja töötamiseks tulevikule orienteeritud töökeskkonnas.

Meie meeskonda on alati oodatud kõik positiivse mõttelaadiga ja inimestest hoolivad proviisorid, farmatseudid ja klienditeenindajad. Tänu koolitus- ja arenguprogrammidele on meie töötajatel võimalus pidevalt oma võimeid ja oskusi täiendada ning oma potentsiaali täies mahus ära kasutada. Meie motivatsioonisüsteem tunnustab töötajate pikaajalist lojaalsust ja professionaalsuse tõstmist. Samas peab meeles isiklikke elutähtsaid sündmusi, annab tuge ning soodustab tervise eest hoolitsemist ja sportimist.