Skanton Kinnisvara OÜ


Skanton Kinnisvara on loodud Eesti kinnisvaraturul pikajalise kogemusega ning klientide poolt aastaid hinnatud maaklerite koostöös.
 Väärtustades kvaliteeti ning kestvaid kliendisuhteid on klientidele ning koostööpartneritele tagatud kompromissitu müügi- ja üürikorraldus. 
Ühendades suurfirmade poolt kasutatavad reklaamivõimalused väikefirmadele omase vahetu ning vastutustundliku tööga, soovime tagada klientidele positiivse ning meeldejääva kogemuse endale väärtusliku vara müügil ning soetamisel.

25 Aug, 2017
Kogemustega kinnisvaramaakler. Skanton Kinnisvara otsib kogemustega kinnisvaramaaklerit Tallinnasse ja Tartusse! ootame oma Tallinna/Tartu tiimiga liituma särasilmset, positiivsusest ja ideedest pakatavat inimest, kes väärtustab esmaklassilist teenindust ning keda motiveerivad tulemused ja püsivad kliendisuhted. Põhilised tööülesanded: Klientide sõbralik ja asjatundlik teenindamine Kinnisvaraturu tundmine Aktiivne suhtlus klientidega Läbiröökimiste pidamine ja pakkumiste edastamine Objektide müügi ja üüri korraldamine
Skanton Kinnisvara OÜ Pärnu maantee 110, Tallinn, Estland Muu lepinguline - Contractor