Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
Alguses vajad Sa õige vähe – vaid üht sahtlit oma asjade jaoks. Siis juba oma tuba, siis oma korterit ja ruumikat maja ning siis ... jälle väiksemat elamist.

Miks mitte leida see kõik koos maakleriga, kellega sooviksid jagada kõiki oma elu kinnisvaraküsimusi? Domus Kinnisvara maaklerid pingutavad, et võita ja hoida Sinu usaldust. Kogu eluks.Meie firma võtmeinimesed on oma erialal tegutsenud juba aastast 1994. Nii olemegi näinud kogu Eesti kinnisvaraturu võlu ja valu, korduvaid tõuse ja mõõnasid, muresid ning ka rõõme. Rõõme üha rohkem, sest möödunud aastakümnete kogemus võimaldab meil igapäevaselt koolitada välja tulevaste aastakümnete tugevaid kinnisvaraeksperte.

Pikaajalise kogemuse ning laiapõhjalise klientuuriga kinnisvaraekspertide kõrval rakendavad uusi ja värskeid ideid noored tegijad. Ühe Eesti suurima kinnisvarabüroona oleme tänasel päeval harukordne sümbioos pikaajalisest kogemusest ja nooruslikust aktiivsusest.

Me teame, milline on olnud Eesti kinnisvaraturu ajalugu ning oma tänase tööga valmistame ette tulevasi võite. Me teame, kuidas tulemuslikult tegutseda XXI sajandi reeglite järgi.

Meie senine tegevus on keskendunud kinnisvara vahendamisele, mis sisaldab müügi- ja ostuesindust, üüri ja rendi vahendust ning hindamisele, kinnisvara väärtustamisele ja investeerimisprojektide juhtimisele.

Klassikalise kinnisvarafirmana on meie eesmärgiks pakkuda kliendile kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid. Seetõttu on meie jaoks ka kõik kliendid võrdselt tähtsad – oma probleemile leiavad meie spetsialistide abil kiire ja situatsioonile vastava lahenduse nii suurejoonelist kinnisvaraarendust planeeriv ettevõte kui ka juriidikast või finantsküsimustest vaevatud korteriomanik.

Meie töö tulemused on kõnekad: 2014 aastal rõõmustasime oma kliente enam kui 1100 eduka kinnisvaratehinguga ja aitasime teha õigeid otsuseid enam kui 2700 eksperthinnanguga. Lisaks väga heale tulemusele näitab klientide ja partnerite usaldust meie suhtes ka rohkelt antud soovitused kodulehel.

Domus Kinnisvara kuulub Eesti Kinnisvarafirmade Liitu, mis on Eesti suuremaid kinnisvarafirmasid ühendav organisatsioon ja mis annab teatava kvaliteedimärgi oma liikmetele, kuna liikmesfirmad tegutsevad heade tavade alusel ja eesmärgiks turvalise kinnisvaraturu väljakujundamine.

Meie maaklerid ja hindajad lähtuvad oma igapäevases tegevuses Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja ja Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu Heade Tavade Koodeksist.

Tere tulemast Domus Kinnisvarasse. Võtke meiega ühendust ja veenduge, et meie lubadused peavad.