SunSet Club

Klubi Sunset asub ajaloolises ning unikaalses Pärnu Rannahoones juba pikki aastaid - alates 90-ndate algusest.

Eesti tuntuim suveklubi ning Pärnu parim ööklubi 2011 ja 2012 Eesti-DJ hääletuspollis (eestidj.ee) kõnelevad sellest, et otse Pärnu rannas on võimalik lõbusalt ja hästi aega veeta nädalavahetusteti lausa hommikuni välja.
Teadaolevalt on Sunset Eesti ainus rannaklubi. 
Sunseti eesmärk on pakkuda tänapäevase TOP-tantsumuusikaga üritusi. 
Klubi Sunset suvekava toob Eestisse paljud rahvusvaheliselt tuntud DJ-d/artistid nii Hollandist kui Saksamaalt: Showtek, Allure, Tomcraft, Basto, Inpetto ja Kid Chris. 
Samuti toimuvad lisaks tavapidudele eriüritused nagu Pacha World Tour, vahupeodWarmduscher kui In Bed With Space Ibiza World Tour. 
Lisaks rahvusvahelistele DJ-dele esinevad Sunsetis mitmed kodumaiselt tuntud tegijad:Erlend Aav, DJ Kolzar, Erkki Sarapuu, Probe, DJ Tammela, Arno Kukk, Lang & Yep jpt.

Alates 2012-ndast opereerib Pärnu Rannahoones asuvat Sunsetti suurte klubi- ja suurürituste korraldamiskogemustega Club Unlimitedi meeskond. Club Unlimitedi kogemustepagasis on järgmised üritused: 
Tiesto "Elements of Life World Tour"
"Mayday Estonia"
"Freedom Parade"
"CU-Base"
"Warmduscher" Vahupeod
"Bacardi Feeling"
jpt.

Klubi Sunset värskete uuenduste hulka kuuluvad vihma- ja tuulekindel väliterrass, mis on väga populaarne soojadel ning valgetel suveöödel merevaate ja muusikanautijatele. 

Lisaks muusikale ning püsivale lasershowle pakub Sunseti tipptasemel barmenide team Eesti parimaid suviseid kokteile igale maitsele. Barmenide lõbus team üllatab tihti klubilisi äkiliste shottide pakkumistega! 
Klubi Sunset on avatud reedeti ja laupäeviti alates 23-st varaste hommikutundideni.

Sinu suveklubi igal aastal on Club Sunset "I Got A Feeling"