Casabella OÜ

Casabella juuksestuudio tegutseb alates 1994 aastast. Casabella Juuksestuudio on ametlik firmade Revlon Tressallure, Racoon, Ellen WiIle, Raquel Welsh, Arcos, Hairsupport, Cyberhair, Sentoo ja Knotty Boy maaletooja Eestis. Alates 2001. aastast pakume Inglise firma Racoon juuksepikendussüsteemi. Racoon juuksepikendus süsteem omab rahvusvahelist ISO 9001 kvaliteedi serdifikaati,ning on heaks kiidetud Briti Tihatoloogia seltsi poolt. Racoon  juuksepikendus süsteem on kõige turavalisem juuksepikendus süsteem maailmas. Pakume ka kvaliteetseid slaavi juuksepikendusi. Casabella on suurima valikuga parukasalong Eestis. Siit leiate kvaliteetseid parukaidigapäevaseks kandmiseks nii naistele ,meestele kui ka lastele.Meie  salongis valmistatakse parukaid ka eritellimusel. Kõik eritellimusel valmistatud parukad on tehtud kõrgekvaliteetsetest Euroopa juustest. Meie salongis on ka privaatne kabinet, kus parukameister aitab parukat valida ja vajadusel paruka soengut  korrigeerida.
Meie  poolt pakutavad ripsmepikendused on kõrge kvaliteediga, näevad loomulikud välja. Kliendi usaldus on meie jaoks oluline, seepärast püüame pakkuda parimat kvaliteeti nii töös kui vahendite osas.
Casabella salongis töötavad diplomeeritud juuksurid, ripsmetehnikud ja parukategijad, kes lisaks oma põhierialale on saanud eriväljaõppe USA-s, Inglismaal, Saksamaal ja Rootsis.