GoAdventure OÜ
Reisikorraldaja GoAdventure on täna oma peakontoriga Tallinna kesklinnas üks suuremaid reisikorraldajaid Eestis, pakkudes kõikvõimalikke turismiteenuseid kohalikul turul. GoAdventure peamiseks ülesandeks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset ja komplekset turismiteenust.

Alates novembrist 2009. kuulub reisikorraldaja GoAdventure Vene- Türgi kapitalil põhinevasse rahvusvahelisse kontserni  Tourism Holding & Consulting.

Alates oktoobrist 2010 korraldame oma tšarterlende Egiptusesse, Türki, Bulgaariasse ja korraldame reise Araabia Ühendemiraatidesse ja Taisse.  Teeme koostööd vaid kõige usaldusväärsemate partnerite ja lennufirmadega.
GoAdventure on alates esimesest tegevusaastast osalenud erinevatel messidel ja pälvinud oma tegevusega tunnustusi, nagu Top 50 müügiliider, Suurim müüja 2008, Turismifirma 2009, tänu heale hinna ja kvaliteedi suhtele preemia Hind ja Kvaliteet ning 2011. aastal ja 2012. aastal Eesti kõige konkurentsivõimelisema turismiettevõte auhinna. Samuti on ettevõte GoAdventure ametlikult IATA (Rahvusvahelise Lennufirmade Assotsiatsiooni) poolt akrediteeritud ning kvaliteedijuhtimissüsteem vastab Bureau Veritase kinnitusel ISO 9001:2008 standardile.