Seve Ehituse AS

Seve Ehituse AS on unistusi kvaliteetsest kodust ellu viinud juba 23 aastat. Alguses tegime seda ainult Eestis ja mõnele õnnelikule kliendile.

Tänaseks projekteerime, toodame ning ehitame energiasäästlikke puitkarkass elementidest maju lisaks Eestile ka Norras, Islandil ja Fääri saartel. Seve majatehas asub Harjumaal Lehetu külas, kus valmivad nii Eesti kui eksportturgude klientidele toodetavad majad. 

Väärtustame oma töötajaid, pakkudes neile head ja kaasaegset töökeskkonda ning enesetäiendamise võimalusi. Meie meeskonnas on kokku 90 inimest. Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja meie kollektiivis töötab ka erivajadustega inimesi.

23 Mar, 2019
Otsime oma meeskonda ehitusprotsesside JUHTI ehitusobjektidele Norras ja Islandil, kelle ülesandeks on puitmajade püstitamine ja viimistlustööde juhtimine   Ootame Sinult inglise keele oskust ja valmisolekut töötada vähemalt pool tööaega välislähetustes. Ehitusalane haridus ja eelnev töökogemus tulevad kasuks!   Meie pakume Sulle uut, huvitavat, arendavat ja stabiilset tööd ning kogemust. Sinu töötasu kujuneb kolmest osast: põhitasu, lähetustasu ja lisatasu vastavalt töö tulemuslikkusele. Meie meeskond on professionaalne, toetav ja mitmekesine. 15% meie töötajatest on kurdid. Oleme sportlikud ja treenime koos suviseks Ironman 70.3 Otepää triatloniks!
Seve Ehituse AS Tallinn, Estonia Täistööaeg - Full Time
23 Mar, 2019
Sinu ülesandeks on Seve Ehituse majade edukas müük Norras. Sa vastutad olemasolevate B2B ning erakliendi suhete hoidmise ja arendamise eest. Edukas müügitöö eeldab uute klientide leidmist ning nendega usaldusliku kliendisuhte loomist. Sinu töö osaks on klientide vajaduste väljaselgitamine ning neile Seve Ehituse toodete ja teenuste seast sobivate lahenduste pakkumine.
Seve Ehituse AS Tallinn, Estonia Täistööaeg - Full Time