Dzingel AS

Hubane ja päikseline hotell Dzingel asub vaid 15-minuti kaugusel Tallinna vanalinnast. Tegemist on kvaliteetset majutust, konverentsiteenust ning maitseelamusi pakkuva hotelliga. Meie töökas, rõõmsameelne ja agar personal hindab kõrgelt külaliste soove ning nõudmisi, püüdes võimaldada igaühele just meelepäraseimat.

Värskelt renoveeritud Dzingel 9-korruselises hotellis on 285 avarat ja mõnusalt sisustatud numbrituba, tehes sellest tõeliselt vahva ja taskukohase puhkuspaiga, kus ikka ja jälle peatuda. 

28 Mai, 2018
€5 - €7 tunnis
Hotell Dzingel otsib oma sõbralikku ja töökasse kollektiivi uut kokka! Koka peamisteks tööülesanneteks on buffeetoitlustuse ettevalmistamine ja serveerimine, grupitoitlustamine, kohviku sortimenti toodete valmistamine ning peo-ja peielaudade toitude valmistamine ja serveerimine.
Dzingel AS Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
21 Mai, 2018
€3 - €4 tunnis
Hotell Dzingel restoran otsib oma sõbralikku kollektiivi nõudepesijat. Nõudepesija peamisteks tööülesanneteks on nõude sorteerimine, nõude ettevalmistamine masinpesuks, nõude ladustamine ja vajadusel käsipesu. Nõudepesija tööaeg on graafiku algusel pikk ja lühike nädal ning tööaeg 07:00/08:00-21:00
Dzingel AS Tallinn, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time