NESTERPI OÜ Kohvik - restoran ÜRT
  • Kangru tee 19, Kiili vald, Harju , Estonia

Kui kohvik-restoran ÜRT võtta kokku kohe päris algusest, siis on see koht, kus saavad kokku noorte ning ettevõtlike inimeste suured unistused, pühendumus ja julge pealehakkamine. Sekka veel ohtralt armastust hea toidu ning tõeliselt meeldiva teeninduse vastu ja tulemuseks ongi meie imearmas kohvik!

Meie menüü on koostatud väga lihtsatele ja ausatele põhimõtetele toetudes: kõik peab olema valmistatud parimast ja täisväärtuslikuimast toorainest ning maitsema taevalikult, ilma üleliigse peenutsemise ja eputamiseta. Kõik meie köögis valmistatud road on sada protsenti ausad, toitvad ja armastusega taldrikule pandud, mistõttu pakuvad nad Teile lisaks suurepärastele maitseelamustele ka silmailu. 

Lisaks meie à la carte menüüle pakume Teile argipäeviti ka päevamenüüd, mis koosneb iga päev erinevast supist ning praest. Hinnad on soodsad, portsjonid mehised ja road alati koduselt maitsvad. Oleme endale lubanud ja lubame ka Teile, et ei lase ühelgi päevamenüül kolme nädala jooksul korduda - nii on vaheldusrikkam ja huvitavam!

Ka on kassa kõrval letis alati valik erinevaid küpsetisi, pirukaid, kooke, magustoite ning salateid, mis on kõik pärit meie oma köögist. Tule ja naudi meie imemaitsva Gourmet kohvi kõrvale viil quiche'i, tükike kooki või pokaalitäis salatit - valik on sinu! 

Meie juurde on oodatud kõik, kes peavad lugu õdusast atmosfäärist, heast söögist ja meeldivast teenindusest. Ootame tööinimesi lõunale, sõbrannasid kohvitama ja otseloomulikult ka põnne koos vanematega einestama! Suurematele lastele oleme varunud pliiatseid ja värvipilte ning väiksematele on olemas söögitoolid. Aga mis peamine - lastele on võimalik tellida meie menüüs olevaid roogi poole portsjoni kaupa. Küsige kindlasti meile tulles teenindajalt selle kohta lisainfot!