Best pizza buffet

 Eesti esimene söö palju jaksad pizza buffet- restoran asub Tallinna kesklinnas, aadressil Gonsiori 10.
Best pizza buffet on nagu mitmekäiguline eine soodsa hinnaga. Buffet hinnas on mahlased pizzad, rikkalik salatibaar, soojad toidud, magusad koogid ja karastusjoogid. Ja muidugi piiramatus koguses karastusjooke. Söö ja joo palju jaksad!

Best pizza buffet asub Viru Keskusest umbes 150 meetri kaugusel ja on sobilik nii lõunatamiseks kui ka õhtusteks koosviibimisteks.

 
 


08 Feb, 2018
€700 - €800 kuus
OTSIME ENDA MEESKONDA TÖÖKAT ABIKOKKA   Abikoka peamised tööülesanded: tooraine ettevalmistamine ja ettevalmistustööde tegemine köögis salatite ja teiste toitude valmistamine köögis kasutusolevate nõude pesemine köögi ja teiste abiruumide korrashoid Töö on kergesti selgeks õpitav ning ei nõua eelnevat suurt kogemust, vajalik on vaid töötahe.
Best pizza buffet Gonsiori 10, Tallinn, Eesti Täistööaeg - Full Time
06 Feb, 2018
€700 - €800 kuus
Otsime enda meeskonda sõbralikku ja töökat inimest, kes hoiaks meie restorani saalis korda ning seisaks hea selle eest, et kõik toidud oleksid alati ja õigeaegselt olemas. BEST PIZZA BUFFET SAALITEENINDAJA peamised tööülesanded: –  restorani saali korrashoid ja puhastamine –  laudadelt nõude koristamine ja nende pesemine nõudepesumasinaga – valmistoidu piisava olemasolu jälgimine buffet-süsteemis ja tellimuste viimine kööki, kui midagi hakkab otsa saama – toitude valmimisel nende viimine köögist saali Töö on kergesti selgeks õpitav ning ei nõua eelnevat suurt kogemust, vajalik on vaid töötahe.
Best pizza buffet Gonsiori 10, Tallinn, Eesti Täistööaeg - Full Time