ABC Tolliabi OÜ

ABC Tolliabi OÜ on aastaks 2014 loonud oma Tollilao-ja Terminali, et pakkuda klientidele võimalust kasutada meie professionaalseid teenuseid.

Asume aadressil Kuma tee 1, Mõigu Tehnopargis, mis on hästi ligipääsetav ja strateegiliselt hea asukohaga. Kutsume kõiki huvilisi tutvuma meie lao ja pakutavate teenustega. Tänaseks oleme valmis pakkuma ka kõiki täislahendusi, mis hõlmab kogu kliendi vajadust.

Kõikidele klientidele läheneme alati eraviisiliselt ja leiame ka kõige ratsionaalsemad lahendused. Lisaks Tollilao- ja Teminali teenustele pakume tavalao ,kauba jaotusteenuseid, laialivedu üle Euroopa. Koostöös erinevate transpordi ettevõtetega oleme võimelised pakkuma ka ekspress teenust.

Oleme avatud vastavalt kliendi vajadustele. Just selline suhtumine ja lähenemine klientidele on taganud meie ettevõttele ka edu. Meie garanteerime iga klienti rahulolu.

25 Oct, 2018
Tööülesanded Töö eesmärgiks on kauba operatiivne ja veatu vastuvõtmine,vajadusel ladustamine, markeerimine, tellimuste komplekteerimine ja operatiivne väljastamine,  kauba koguste ja vastavuse kontroll  saatelehtedele, saatedokumentide edastamine ja lao korrashoid. Nõudmised kandidaadile täpsus ja korrektsus kohusetundlik ja hea meeskonnatöö oskusega eesti ja inglise keele oskus esmased teadmised arvutiga töötamiseks kasuks tulevad tõstukijuhi load Omalt poolt pakume Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes. Sõbralikku ja toetavat meeskonda, põhjalikku väljaõpet tulemuste saavutamiseks, vahetustega tööd, stabiilset sissetulekut.
ABC Tolliabi OÜ Kuma tee 1, Peetri, 75312 Harjumaa, Estland Täistööaeg - Full Time