Rimera Recruitment OÜ

Rimera Recruitment OÜ on personaliotsinguid teostav ettevõte, värbamistegevus toimub nii Eestis kui Soomes. Kogemusi personaliotsingu projektides on kokku üle 12 aasta.

15 Aug, 2018
€1.700 kuus
Tööpakkumine:  Kodude ja kontorite koristus Helsingis nooruslikult lahedas ja modernses ettevõttes Freska! Mis/Kes on Freska? Freska on üks Soome kiiremini kasvavatest startup firmadest. Freska abil aidatakse hoida kodud ja kontorid puhtana rõõmsal ja reipal moel nii Soomes kui Norras, pakkudes 5-tärni tasemel teenust kodude- ja kontorite koristamises kergesti ja ilma suure vaevata. Freska vaba ja efektiivne töökeskkond on ettevõtte kultuuri tähtis osa, kus läbi huumori ja "parim idee võidab alati" mentaliteet on efektiivselt toiminud. Kõikidel freskalastel on võimalik kaasa rääkida ja mõjutada protsesse, et ettevõttest saaks sealsetele töötajatele parim töökoht.
Rimera Recruitment OÜ Soome , Norra Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
15 Aug, 2018
€2.000 kuus
Töö kirjeldus Soome ettevõte Taksi Solutions (https://taksisolutions.fi) võtab tööle eelneva autojuhtimise kogemusega, soome keele oskusega ja positiivse kliendisuhtlusoskusega inimesi.   Ettevõte võtab tööle töötajaid nii täis- kui osalise tööajaga.   Ettevõttel on kasutuses infosüteem, kus juht saab ise endale registreeida tööajad.   Kui aga töötaja soovib täisööajaga tööd, siis ka seda on võimalik töölepingus fikseerida. Taksojuhil peaks olema valmidus teha tööd nii hommikul, õhtul, öösel kui ka nädalalõppudel.
Rimera Recruitment OÜ Helsinki, Finnland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time