Rimera Recruitment OÜ

Rimera Recruitment OÜ on personaliotsinguid teostav ettevõte, värbamistegevus toimub nii Eestis kui Soomes. Kogemusi personaliotsingu projektides on kokku üle 12 aasta.

23 Okt, 2018
€1.686 kuus
Leipuri/Pagari töö sisu soome keeles:  Osaa ja ymmärtää suomen kielen -   oskab ja mõistab soome keelt Osaa leipurin työn kokonaisvaltaisesti (kyseessä pieni leipomo, jolloin osaamistaso tulee olla laaja) -   oskab ja tunneb pagaritöö erinevaid toiminguid Työ on vakituinen ja kokoaikainen -   töö on põhikohaga töö, täistööajaga Paikka Lapissa Tervolan kunnassa - töökoht asu Lapimaal, Tervolas. Soomes vormistab töölepingud tunnustatud personalifirma GoOn Finland OY ning aitab leida ka lähedalasuva majutuse.  Elintarvikealan TES on lähtökohta palkkaan. -   Valdkonna Työehtosopimus palk on palgaarvestuse aluseks (sõltub pagari kogemusest ja tööaastatest) Myös sopimuspalkka mahdollista. Se riippuu sitten ihan  ihmisesta/ kokemuksesta. -   Ka kindel kokkuleppeline kuupalk on võimalik kokku leppida, see sõltub kandideerijast ja tema kogemusest.
Rimera Recruitment OÜ Tervola, Finnland Täistööaeg - Full Time
15 Okt, 2018
€12,00 - €14,00 tunnis
Vähemalt 3.aastase kogemusega kokale pakkuda väga põnevat tööd talvehooajaks Rovaniemes - Joulupukki maal. Hea kui eelnev kogemus a’la carte kokana. Tööperiood November-Aprill. Tööaeg: täistööajaga töö hooajaks Kandideerija räägib ja mõistab suhtlustasandil soome keelt. Kohapeal töösuhte sõlmib, aitab vajaliku asjaajamisega ametiasutustes ning majutuse leiab GoOn Finland OY.
Rimera Recruitment OÜ Rovaniemi (joulupukki maa) Täistööaeg - Full Time
01 Okt, 2018
Avatud on otsing talve hooajaks ettekandjate, administraatorite, kokkade näol.  Tööjõudu vajatakse Lapimaa erinevatesse hotellidesse ja restoranidesse.  Hooaeg on November-Aprill, tööd saab soovi korral ja kokkuleppel ka hooajavälisel ajal.  Lapimaa talv on täis erksaid elamusi ja väga turistirohke. Seega kes soovib uusi kogemusi ja tööd talvehooajaks saatke oma CV kas soome või inglise keeles.  Töösuhte vormistajaks on Soome tunnustatud peronaliettevõte Go-On Finland OY ( www.go-on.fi  ),  nemad aitavad töötajat ka vajalike vormistamistega ametiasutustes ning samuti kohapeal majutuse leidmisel.  Pakkuda on tööd väga erinevat tüüpi restoranides ja hotellides seega oodatud on kandideerima erineva kogemusega valdkonna esindajad. Kes on avatud uutele võimalustele, kindlasti saatke oma CV ja kandideerige!  Uuri lisaks:  https://www.lapland.fi/live-work/work/  
Rimera Recruitment OÜ Lapimaa- erinevad hotellid, restoranid Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time