AS Sanatoorium Tervis/OÜ Tervise Paradiis
  • Seedri 6/Side 14, Pärnu, Pärnum 80010, Estonia
  • www.spa.ee

Üle 45 aasta professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim ravispaa. Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell & veekeskus. Koos moodustavad ettevõtted Tervis Spaa Grupi. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

15 Jan, 2019
€4.00 - €6.00 tunnis
Tervis ravispaahotell otsib oma toredasse meeskonda hotelli administraatorit, kelle peamiseks tööülesandeks on klientide kõrgetasemeline teenindamine sh: klientide sisse- ja väljaregistreerimine; grupinimekirjade sisestamine; klientidele vajaliku info edastamine. Sobiv kandidaat on: väga hea suhtlemisoskusega; väga hea eesti keele, suhtlustasandil hea soome, inglise keele oskusega; vähemalt keskharidusega. Meie poolt: stabiilne töökoht, ettevõtte hüved ja ühistegevused, vajadusel majutusvõimalus. Töö toimub graafiku alusel ja sisaldab ka öötööd.
AS Sanatoorium Tervis/OÜ Tervise Paradiis Seedri 6, Pärnu, Pärnu County, Estonia Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time