Visitor Counter Online
Skip to main content
Tagasi

Pizzaprofid oü PIZZAPRO

Tondi 34, Tallinn, Tallinna linn, Estland

Meist

Pizzapro on tõeliste profide kokkutulek. Meie teamis on inimesed, kes on pizzasid teinud rohkem aastaid kui nad elanud on ja mõistavad mis pizzasõpradele meeldib. Meie meeskond tegutseb kolme peamise põhimõtte järgi - lihtne, maitsev ja fun.
 
Meie menüü on lihtne. Kõik pizzad, taskud, salatid ja magustoidud on selgesti arusaadavate nimedega. Meie toodete hulgast ei leia selliseid mõistatusi nagu näiteks franchesfuckingana või tuttipluttidimare, vaid meil on konkreetselt kanapizza, singipizza, lõhepizza jne.
 
Hinnad on lihtsad. Meie hinnakirjast ei leia selliseid ülelaskmise hindu nagu 4,99 või 7,95, vaid hinnad on konkreetselt näiteks 5 euri. Meil pole vaja jätta muljet, et meie tooted on odavamad, meie tooted väärivad oma hinda ja sina väärid ausat teenindust.
 
Toidud on tõeliselt maitsvad. Meie toitudest ei pea luubiga manti taga otsima, sest sa niikuinii ei näeks mis selle paksu ja veniva juustukoorma all peidus on. Aga usu, seal on see mida lubasime ja seda on palju.
 
Meil on enda keskköök kus kontrollime üle kogu tooraine, peseme korralikult köögiviljad ja küpsetame liha. Valmistame ise pizzataigna nii nisujahust kui ka riiisijahust, et pakkuda ka midagi figuurisõpradele.
 
Vähe sellest, meie juurest saad lisaks pizzadele ka supernämmat taskut. Kui sa pole meie taskut proovinud siis sa ei tea meist veel midagi. See on kohustuslik maitseelamus. 
 
Loomulikult salatid on samuti meie enda tüüpide poolt leiutatud ja kui vahest isutab rohelise järele, siis tühja kõhu pärast muretsema ei pea. Mõtlesime, et meil kahju pole, muru kogu maailm täis, miks peaks koonerdama. 
 
Suud magusaks, suud magusaks - meie vahvlimagustoidud on niivõrd maitsvad, et kui kõht ääreni täis siis küsid ikka juurde. Kui ei usu siis proovi ja veendu ise.