EstTruffe OÜ

Vanalinna südames Viru väravate kõrval asuv ajalooline Taanilinna Hotell paikneb muuseumite, kirikute, kunstigaleriide lähedusel ning hõrgute gurmee restoranide, moekaupluste ja menukate ööklubide elavas lähikonnas. Tänu sellele, et Tallinna kõige populaarsemad kohad on lähedal, on Taanilinna Hotell ideaalseks peatumispaigaks nii huvi- kui ka ärireisijatele.

Sellel keskaegsel nooblil hoonel, mis oli rajatud linnamüüri kõrvale ja ehitatud rikaste kodanike elamuks, on säilinud muistsed sisemised detailid, puidust laetalad ja kiviseinad. Aastal 2000 oli hoone põhjalikult renoveeritud ning juba 2001.aastal avati kaasaegsetele nõuetele vastav hotell, kus oli hoolikalt säilitatud endisaegne ilme.

Hotellis on taastatud unikaalne ja hubane ajalooline miljöö. Meie 20 tuba on maitsekalt dekoreeritud kvaliteetsete kangastega ja naturaalse puitpõrandaga, sisustatud eritellimusel valmistatud täispuitmööbliga.

Hotelli esimesel korrusel asuvas restoranis pakutakse külalistele isuäratavaid ja hõrgutavaid hommikusööke. Vastuvõtu teenused on saadaval ööpäevaringi, pakkudes majakülalistele vajalikku informatsiooni.
Taanilinna Hotell on 5 km kaugusel Tallinna lennujaamast, 2 km kaugusel sadamast, 1 km kaugusel Balti Jaamast, 150 m kaugusel Viru väljakust.