Stockmann AS

STOCKMANN on aastal 1862 Soomes asutatud jaekaubanduse alal tegutsev börsiettevõte.

Stockmann AS on Eestis tegutsenud aastast 1993 ja Stockmanni kaubamajas töötab üle 400 inimese. Stockmanni eesmärgiks on pakkuda asjatundlikku ja kliendi ootusi ületavat teenindust meeldivas miljöös.

 

15 Jul, 2019
Otsime oma meeskonda NÕUDEPESIJAT   Nõudepesijana töötad uue nõudepesumasinaga ning vastutad nõude ja töövahendite puhtuse tagamise eest.Vajadusel oled köögimeeskonnale abiks.   Oled korrektne ja täpne, hea pingetaluvusega ning armastad puhtust ja meeskonnatööd.   Pakume Sulle võimalust töötada uues ja kaasaegses köögis. Toetavat ja sõbralikku meeskonda koos korraliku juhendamisega. Töö on graafiku alusel esmaspäevast pühapäevani. (näiteks: E-L 8:00-16:30, P 11-16:30) Tervisetõend ja tööriided koos hooldusega on ettevõtte kulul. Lisaks stabiilne töötasu ja palju erinevaid personalisoodustusi (sh lõunasoodustus, tasustatud tervisepäev jpm).   Kandideerimiseks kasuta nuppu „Soovin kandideerida“ või saada oma CV e-postile cv@stockmann.com . Lisa märksõna „Nõudepesija“. Lisainfo: +372 683 9670   Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
11 Jul, 2019
Ootame linna parima toiudosakonna gurmeeletti RÕÕMSAMEELSET KLIENDITEENINDAJAT   Sinu tööpäevad on täis: Rahulolu –sest tunned rõõmu meie klientide abistamisest ja nõustamisest Energiat – sest Sinu päevad on täis aktiivset müügitööd Ilu – sest tänu Sulle on müügisaal korras ja väljapanekud ahvatlevad Ootame, et räägid eesti keelt ja tunned rõõmu klientide teenindamisest. Tänutäheks hea töö eest pakume Sulle: Töötasu alates 4,20€/bruto tunnis Uut ja kaasaegset töökeskkonda Personaalseid tööriideid ja nende hooldust ettevõtte poolt Tervisetõend ettevõtte kulul Mitmekülgset soodustuste paketti (lõunasöögi soodustus, tasustatud tervisepäev jne) Personaalne juhendaja ja põhjalik väljaõpe koos suurepärase meeskonnaga Kandideerimiseks kasuta nuppu „Kandideeri” või saada CV e-mailile: cv@stockmann.com lisades märksõna „Gurmee”. Lisainfo: 683 9760 Ühendust võtame sobivate kandidaatidega!
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
11 Jul, 2019
Sinu tööülesanneteks on: sissetuleva kauba kontroll ja vastuvõtt kauba ladustamine tellimuste komplekteerimine ja transportimine Sinult ootame: kohusetundlikkust ja korrektsust head meeskonnatöö oskust füüsilise koormuse taluvust väga head eesti keele oskust Kasuks tuleb arvutisokus. Omalt poolt pakume: toetavat ja sõbralikku meeskonda korralikku väljaõpet koos personaalse juhendajaga ettevõttesiseseid arenguvõimalusi tervisetõend ja tööriided ettevõtte poolt stabiilset töötasu ja erinevaid personalisoodustusi (lõunasoodustus jpm) töö graafiku alusel vahemikus E-P, kell 07:00-15:30 Kindlasti suurepärast töökogemust! Kandideerimiseks kasuta nuppu "Kandideeri" või saada oma CV e-postile: cv@stockmann.com. Lisa kindlasti märksõna: "Kaubavastuvõtja" Lisainfo: +372 683 9670 Ühendust võtame sobivate kandidaatidega!  
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
08 Jul, 2019
Stockmann ootab oma meeskonda rõõmsameelset ja töökat KOKAABI   Töö kirjeldus: ettevalmistuste tegemine toidu valmistamiseks kastmete, salatite, kuum- ja külmkulinaaria jms ettevalmistamine enesekontrolli plaani täitmine kokkade ja nõudepesijate abistamine   Sinult ootame: huvi kokanduse vastu kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust rõõmsameelset suhtumist koostöövalmidust head eesti keele oskust kasuks tuleb eelnev sarnane töökogemus   Omalt poolt pakume: toetavat ja sõbralikku meeskonda uut ja kaasaegset kööki ning töövahendeid põhjalikku väljaõpet ja igale uuele töötajale oma juhendajat tervisetõend ja tööriided koos hooldusega ettevõtte poolt stabiilset töötasu ja palju erinevaid personalisoodustusi (lõunasoodustus, tasustatud tervisepäev jpm) 8-9 tunniseid tööpäevi graafiku alusel arenguvõimalusi ja suurepärast töökogemust     Kandideerimiseks palun saada oma CV  kasutades nuppu „Soovin kandideerida“  või e-postile cv@stockmann.com märksõnaga „Kokaabi“.   Lisainfo +372 683 9670, +372 683 9420, www.stockmann.com   Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega!
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
08 Jul, 2019
Sinu tööülesanneteks on: sissetuleva kauba kontroll ja vastuvõtt kauba ladustamine tellimuste komplekteerimine ja transportimine suhtlemine klientidega Sinult ootame: kohusetundlikkust ja korrektsust head meeskonnatöö oskust füüsilise koormuse taluvust väga head eesti keele oskust B-kategooria juhiloa olemasolu ja sõidukogemust Kasuks tuleb arvutisokus. Omalt poolt pakume: toetavat ja sõbralikku meeskonda korralikku väljaõpet koos personaalse juhendajaga ettevõttesiseseid arenguvõimalusi tervisetõend ja tööriided ettevõtte poolt stabiilset töötasu ja erinevaid personalisoodustusi (lõunasoodustus jpm) töö graafiku alusel vahemikus E-P, kell 07:00-15:30 Kindlasti suurepärast töökogemust! Kandideerimiseks kasuta nuppu "Kandideeri" või saada oma CV e-postile: cv@stockmann.com. Lisa kindlasti märksõna: "Autojuht" Lisainfo: +372 683 9670 Ühendust võtame sobivate kandidaatidega!  
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
08 Jul, 2019
Ootame oma meeskonda julget ja hakkajat PAGAR – ESITLEJAT   Meie pagar-esitleja on loominguline ning muudab meie uuenenud pagariosakonna elavaks ja mänguliseks.   Sinu tööpäevad on täis: * lõhnu ja maitseid – sest meie pagaritooted on valmistatud Sinu käte ja südamega; * ilu – sest tänu Sulle on küpsetiste lett alati värskete toodetega täidetud ja näeb vastupandamatu välja; * rahulolu – sest üheks osaks igapäeva töös on värskete pagaritoodete mänguliselt valmistamine otse  klientide silme all.   Oled meie meeskonda oodatud, kui: * Sul on tahtmist ja julgust töötada klientidega; * tunned huvi ja kirge pagaritöö vastu; * oled rõõmsameelne ja väga hea suhtleja; * räägid ilusat eesti keelt; * soovid ennast täiendada ja meiega koos areneda.   Kui muretsed, et teadmisi ja kogemust napib aga tahe ja julgus on olemas – siis kandideeri julgelt! Meie toetav meeskond koolitab Su välja!   Tänutäheks hea töö eest ootab Sind: * toetav ja sõbralik meeskond; * uus ning kaasaegne töökeskkond ja töövahendid; * korralik juhendamine ja väljaõpe; * tervisetõend ja tööriided koos hooldusega meie poolt; * kindel sissetulek koos mitmekülgse soodustuste paketiga (lõunasöögi soodustus jne); * töögraafik E-R vahel ka L (8 tunnised tööpäevad).     Kandideerimiseks kasuta nuppu „Kandideeri“ või saada oma CV e-mailile: cv@stockmann.com , lisades märksõna „Pagar“. Lisainfo: +372 683 9670, +372 683 9420 www.stockmann.ee
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time