Stockmann AS

STOCKMANN on aastal 1862 Soomes asutatud jaekaubanduse alal tegutsev börsiettevõte.

Stockmann AS on Eestis tegutsenud aastast 1993 ja Stockmanni kaubamajas töötab üle 400 inimese. Stockmanni eesmärgiks on pakkuda asjatundlikku ja kliendi ootusi ületavat teenindust meeldivas miljöös.

 

 

17 Nov, 2017
Küpsetajana on Sinu tööpäevad täis: *lõhnu ja maitseid, sest meie pagaritooted on valmistatud Sinu käte ja südamega; * ilu, sest tänu Sulle on küpsetiste lett alati värskete toodetega täidetud ja näeb kaunis välja; *rahulolu, sest tunned rõõmu meie heade klientide abistamisest ja nõustamisest.
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
17 Nov, 2017
* Ettevalmistuste tegemine toiduvalmistamiseks; * Kastmete, salatite, kuum-ja külmkulinaaria toodete valmistamine jms; * Kokkade abistamine; * Köögi korrashoid, nõude pesemine ja muud abitööd köögis; * Enesekontrollplaani täitmine.
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estland Täistööaeg - Full Time
14 Nov, 2017
Stockmanni kaubamaja ootab oma rõõmsasse meeskonda tublisid jõuluabilisi, et koos muuta aasta oodatuim ja kiireim aeg meie klientide jaoks eriti meeldejäävaks.   Abilisi vajame: PAKKELETTI KINGITUSTE PAKKIJAKS KINKEKORVIDE PAKKIJAKS TOIDUOSAKONDA   Tööperiood olenevalt ametikohast ja    kokkuleppest  - novembri algusest jaanuari alguseni.
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
13 Nov, 2017
Sinu tööpäev on täis: * Rahulolu- sest tunned rõõmu meie heade klientide abistamisest ja nõustamisest. * Energiat- sest Sinu päevad on täis aktiivset müügitööd. * Ilu- sest tänu Sulle on müügisaal korras ja väljapanekud ahvatlevad.
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time
09 Nov, 2017
Tööülesanneteks on: – toidu valmistamine; – enesekontrolli plaani nõuete täitmine; – külmikutes oleva toidu ja tooraine kvaliteedi tagamine; – tootearenduse alases tegevuses osalemine; – oma vastutusalas olevate töövahendite/seadmete sihipärase ja ohutu kasutamise tagamine.
Stockmann AS Tallinn, Tallinna linn, Estland Täistööaeg - Full Time
09 Nov, 2017
Sinu tööpäev on täis: * Rahulolu- sest tunned rõõmu meie heade klientide abistamisest ja nõustamisest; * Energiat- sest Sinu päevad on täis aktiivset müügitööd; * Ilu- sest tänu Sulle on müügisaal korras ja väljapanekud ahvatlevad.  
Stockmann AS Tallinn, Tallinna linn, Estland Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time